Anasayfa / Şirket Haberleri / Nota Mobilya Türkiye Cumhuriyetlerinde Distribütörlük Verecek

Nota Mobilya Türkiye Cumhuriyetlerinde Distribütörlük VerecekNota Mobilya Türkiye Cumhuriyetlerinde Mağaza Açmak İçin Distribütörlük Verecek / NOTA MOBİLYA Ürün yelpazesi çok geniş

nota-mobilya
Mobilya sektörünün genç markalarından Nota, ilk mağazasını 2010 yılında İstanbul’da açtı. Şu anda 6 mağazası var. Şirketin ürünleri Kazakistan, Azerbaycan ve Türkmenistan’da ise toptancılar aracılığıyla satılıyor. Nota Mobilya Genel Müdürü Süleyman Bakan, bu ülkelerde perakende mağaza açmak için distribütörlük vereceklerini belirtiyor. Sektörde Nota Plus markasıyla faaliyet gösteren firmanın yaklaşık 300 farklı model ürünü var. Kokulu ve klima özellikli kumaşlardan üretilen yatakları da ciddi talep görüyor. Ev mobilyası dışında hastane, ofis, otel ve kamu kuruluşlarında kullanılabilecek mobilya da üretiyor. Süleyman Bakan, ürün gamına ev dekorasyon ürünlerini de eklediklerini, bu grup içinde duvar ve masa saatinden bibloya, halıdan avizeye çok sayıda eşyanın yer aldığını söylüyor. Bakan, distribütörlük anlaşması yapacakları firmalara reklam konusunda destek verdiklerini belirtiyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir