Anasayfa / Turizm ve Tatil / Novada Outlet Söke 2012’de açılacak

Novada Outlet Söke 2012’de açılacakNovada Outlet Söke 2012’de açılacak

TURKMALL’UN MİMARİ KONSEPTİ. KONUMU, MARKA KARMASI VE PROFESYONEL YÖNETİM ANLAYIŞIYLA EGE BÖLGESİNE KAZANDIRDIĞI NOVADA OUTLET SÖKE, 2012 YILINDA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞACAK….
Kuşadası, Söke, Didim, Bodrum gibi gözde tatil beldelerinin kesişim noktasında yer alan Novada Outlet Söke, özgün mimarisiyle ziyaretçilerine keyifli, kaliteli ve cazip alışveriş deneyimi yaşatacak. Aydın-İzmir karayolunu Kuşadası, Söke-Didim ve Bodrum gibi gözde tatil beldelerine bağlayan kavşakta konumlanan Novada Outlet Söke, bulunduğu bölgenin yanı sıra tatil beldelerine giden yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olacak. 45 milyon euro yatırım değerine sahip Novada Outlet Söke, inşaat aşamasından bu yana sağladığı istihdamın yanı sıra yaklaşık 1000 kişiyi istihdam edecek. Ege Bölgesi’nden esintiler taşıyan özgün mimarisiyle dikkat çeken proje, açık hava konseptiyle klasik outlet’lerin aksine keyifli alışverişin merkezi olacak. 32 bin 500 metrekare üzerine inşa edilen Novada Outlet Söke, 25 bin metrekare kiralanabilir alanıyla ulusal ve uluslararası yaklaşık 70 markayı tüketiciyle buluşturacak.

  Çocuklu Ailelere Otel TercihiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir