Şirket Haberleri

N’PR İletişim ‘’SürdürüleN’PR’’ı Yayınladı

N’PR İletişim, 2005 yılında başlattığı sürdürülebilirlik yolculuğunda, 2011 yılında hayata geçirdiği iletişim danışmanlığı sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporu ‘’SürdürüleN’PR’’ ı yayınladı.

‘’SürdürüleN’PR’’ Raporu; inşaat-gayrimenkul ve turizm sektörleri başta olmak üzere; sağlık-ilaç, telekomünikasyon, bilgi teknolojileri, beyaz eşya ve endüstriyel ürünler, enerji, STK ve meslek örgütleri, finans, AVM-perakende, lojistik, kamu, kültür-sanat, eğitim sektörlerinde 150’den fazla markaya Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti veren N’PR’nin ekonomik, toplumsal ve çevresel sürdürülebilirlik çalışmalarını içeriyor.
Rapor, N’PR’nin 2006 yılında imzaladığı Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) taahütleri ışığında, uluslararası raporlama standardı Küresel Raporlama Girişimi İlkeleri (GRI) C+ Uygulama Seviyesi’ne göre oluşturuldu. SürdürüleN’PR’ın GRI İlkelerine uygunluğu Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından da denetlenerek onaylandı.

SürdürüleN’PR, N’PR İletişim’in kurumsal ve ekonomik yapısı, toplumsal ve çevresel sürdürülebilirlik projeleri ve sürdürülebilirlik hedefleri hakkında detaylı bilgi veriyor. Hayatın pek çok alanında olduğu gibi çalışma hayatında da eşitsizliklerin mağduru olan kadınların elinden tutmak amacıyla 2009 yılında başlattığı kadın girişimcileri destekleyen “Mikrokredi’den Makro Kadınlara” projesi, yine aynı yıl hayata geçirdiği kurumsal hediyeliği “Zennan Zeytinyağları”nın hikayesi ve 2010 yılında karbon ayak izini sildirmek amacıyla start verdiği “Karbon Nötr N’PR” projesi SürdürüleN’PR Raporu’nda ayrıntılarıyla paylaşılıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu