Anasayfa / Şirket Haberleri / NSK, bayileri ile büyüyor

NSK, bayileri ile büyüyorNSK, bayileri ile büyüyor

Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden NSK, Türkiye’de önemli bir adım atarak yetkili bayi ağları ile rulman pazannı canlandırmaya hazırlanıyor. NSK Avrupa Pazarlama Müdürü Simone Albayrak, hedeflerinin 100’üncü yılına yaklaşan NSK’nın pazar payını Türkiye’de artırmak olduğunu ve yetkili bayi ağı ile müşterilerine daha da yakın olmak istediklerini söyledi.
Haziran ayından itibaren yüksek kaliteli ürünlerinin Türkiye’deki ağlarını genişletmek amacıyla ‘yetkili bayi’ sistemine geçtiklerini ifade eden Albayrak, NSK’nın bu yapı ile Türkiye’de rulman pazarının temel sorunlarından biri olan teknik ve uzman eleman eksikliğini müşterilerine yaşatmayacaklarını belirtti. Albayrak, verimlilik, zaman ve profesyonelliğin büyük bir gereklilik olduğu rekabet ortamında NSK’nın oluşturduğu yetkili bayi ağının eğitimli, yüksek imkanlara ve gerekli ürün bilgisine sahip bir yapıda olacağını da sözlerine ekledi.

  Prince Group'un Tur Operatörlüğü ve Otel Yatırımları Hızla Devam EdiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir