Anasayfa / Şirket Haberleri / Nusr-et, ilk yurtdışı şubesini New York’ta açıyor

Nusr-et, ilk yurtdışı şubesini New York’ta açıyorTürkiye’nin nadide başarı öykülerinden biridir Nusr-et.

Nusr-etFaaliyetinin üzerinden kısa süre geçmesine karşın yaratıcısı Nusret Gökçe, Türkiye’nin çok sevdiği steak house konseptinin özel işletmeleri arasına sokmayı başardı Nusr-et’i.

Bostancfda kasaplık yaparken, tekstilci arkadaşı Mitham Erdem ile yürütülen çabalarla oluşturulan Nusr-et, en büyük atağı Doğuş Holding ile kurduğu ortaklık sonrasında yaptı.
Doğuş’un yeme-içme ve eğlence sektörlerinde hizmet vermek üzere 2012’de faaliyete geçirdiği D.ream’in ortaklığının ardından Nusr-et önüne önemli hedefler koydu. Ortaklar Nusr-et’i, yurt içinde ve dışında büyütme kararı aldı. Öğrendiğimize göre şirketin yurt dışındaki en önemli adımı, herkes Avrupa’da beklerken ABD’de atılacak. Nusr-et’in ilk yurt dışı şubesi New York’un en önemli bölgelerinden olan Madison Square’da açılıyor. Yertutulmuş, hazırlıklar son aşamaya gelinmiş. New York şubesinin açılışı ile Nusret Gökçe’nin yanı sıra D.ream’in yönetim kurulu başkanı Metin Ar da bizzat ilgileniyormuş, iş geçmişinde New York’ta farklı steakhouse’larda çalışma deneyimi de bulunan Nusret Gökçe’nin kendi restoranında oluşturduğu menüye tamamen sadık kalacak şekilde bir hizmet yürüteceği kaydediliyor. New York’un yanı sıra Londra’da uygun yer arayışlarının devam ettiği bilgisine ulaştık.

  PayPal'dan Türk Lirası İle İşlem YapılabiliyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir