Anasayfa / Kariyer ve İş / Odeabank Personel Alımları 2014

Odeabank Personel Alımları 2014
2015’TE 2 BİN KİŞİ ÇALIŞACAK

Türkiye’nin en genç bankalarından Odeabank, önümüzdeki yıllarda hızlı şube açılışlarıyla organik büyümeyi hedefliyor. Bu kapsamda ekim sonu itibariyle 20 olan şube sayısını yılsonunda 32’ye çıkartmak için son hazırlıklarını yapıyor. 2017 sonunda şube sayısını 100’e çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen Odeabank insan Kaynakları Direktörü Figen Karatan, “Marka bilinirliğini destekleyecek nitelikte lokasyonları tercih ediyoruz ve teknolojik donanımı yüksek altyapılar oluşturuyoruz. Tüm Türkiye’de yaygın bir şube ağı ile hizmet vermeyi planladığımızı söyleyebiliriz” diyor.

odeabank personel alim ilanlari2013 Ekim ayı itibariyle birinci yaşını kutlamasına rağmen bankanın çalışan sayısı ise 1.000’e yaklaşmış durumda. 2014 yılında da özellikle şubelere yeni eleman alımına ağırlık vereceklerini söyleyen Karatan, Odeabank’ın personel alım politikasına ilişkin şu bilgiyi veriyor:

“2015 sonunda hedefimiz 2 bin kişilik bir aile olmak. İşe alım stratejimizin temelinde doğru insan kaynağını, doğru alanda ve doğru pozisyonda istihdam etmek yatıyor. İyi eğitimli, müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, öğrenmeye hevesli ve yemliklere açık profilleri tercih ediyoruz. Tüm çalışanlarımızın ekip ruhuna güç katacak ve etik değerler çerçevesinde çalışacak kriterlere sahip olması kritik önem taşıyor.”


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir