Anasayfa / Haberler / ÖnerKazan ile 2 kat daha fazla kazanma fırsatı!

ÖnerKazan ile 2 kat daha fazla kazanma fırsatı!Ticket Restaurant ‘Önerkazan’ Programı

Çalışanların motivasyonunu ve performansını artıracak en etkin ve düşük maliyetli çözüm olan Ticket Restaurant, ÖnerKazan programını başlattı. Müşteri olan firmanın çalışan sayısına göre, öneride bulunan kişiler 7 Şubat’a kadar devam edecek ‘2 kat daha fazla kazanç kampanyası’ ile en az 140 TL olmakla birlikte 1.100 TL’ye kadar kazanç elde etme fırsatına sahip. Önerilen firmanın müşteri olması ve ilk siparişini vermesiyle birlikte öneren kişiler anında kazançlarını Türkiye çapında 34.000 cafe, büfe, restoranda geçerli Ticket Restaurant yemek kuponları ya da bir çok seçkin markanın 2500’e yakın mağazasında geçerli Ticket Compliments hediye kuponları ile değerlendirebiliyor. Kazanılan tutar o anda harcanabileceği gibi biriktirilerek daha sonra da kullanılabiliyor. ‘ÖnerKazan’ programına katılmak için Ticket Restaurant kullanıcısı olmak gerekli değil. Ticket’ın avantajlar dünyasına katılması için yeni firmalar öneren herkes bu programa katılabiliyor. Ticket dünyasının avantajlı uygulamalarından faydalanabilmek için ne kadar çok öneri yapılırsa, o kadar fazla kazanç elde etme şansı bulunuyor. ‘ÖnerKazan’a katılabilmek için www.onerkazan.com.tr adresinden kayıt yaptırmak yeterli.
Müşteri olan firmalar için yüzde 100’e yakın vergi avantajı

Çalışanların motivasyonunu ve performansını artıracak en etkin ve düşük maliyetli çözüm olan Ticket Restaurant 34.000 firmada 330.000 çalışan tarafından kullanılıyor. Türkiye çapında 34 bin restoran, cafe ve büfe gibi anlaşmalı kuruluşların yer aldığı en yaygın üye ağına sahip olan Ticket Restaurant, nakit sisteme göre yüzde 100’e yakın maliyet avantajına sahip. Gelir Vergisi Kanunu’na göre KDV dahil 11.55 TL’ye kadar çalışanlarına günlük yemek bedeli veren firmalar, Ticket Restaurant hizmeti ile yemek bedelini vergiden düşebiliyorlar.

Edenred Hakkında:

Ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri Edenred, yaşam kalitesini yükselten ve kurumların performansını artıran çözümler sunmaktadır. 40 ülkede 6.000 çalışanı, özel ve kamu sektöründe yer alan 500.000’e yakın müşterisi, 33 milyon kullanıcısı ve 1.2 milyon üye kuruluşu ile Edenred iki kategoride geniş çapta ürünler sunmaktadır: Çalışanlar ve topluma yönelik hizmetler kapsamında yemek ve gıda (Ticket Restaurant, Ticket Alimentation) veya yaşam kalitesi (Ticket CESU, Childcare Vouchers, etc.) ile ilgili çözümler. Performansı hedefleyen çözümler kapsamında yer alan şirket harcamalarının yönetimi (Ticket Car, etc.), teşvik ve ödüllendirme (Ticket Compliments, Kadeos, etc.) ile ilgili çözümler ve yeni ön ödemeli elektronik ürünler. 2009 yılında Edenred, %50’den fazlası gelişmekte olan pazarlara ait olmak üzere €12.4 milyar ciro kaydetmiştir.

  Okul Müdürleri Sözleşmeli Olarak AtanacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir