Anasayfa / Kariyer ve İş / Onur Air Personel Alımı 2012

Onur Air Personel Alımı 2012

Onur Air Personel Alımı 2012

Onur Air personel alımı 2012, havacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Onur Air 2011 yılında, kabin memuru, hostes başta olmak üzere pek çok alanda elaman alımı yapmıştır. Yaptığı bu alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. 1992 yılında kurulmuş olan Onur Air, hizmet vermeye başladığı günden beri büyüyerek Türk havacılık sektöründe ilklere imza atmayı ilke haline getirmiştir.Onur Air 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Onur Air’ in personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Onur Air insan kaynakları personel ihtiyacı duyduğu alanlara yönetmeliğindeki kriterlere göre alım yapmaktadır. Onur Air resmi websitesinde işe alımla ilgili bilgiler, aranan nitelikler, açık pozisyonlar yer almaktadır. Onur Air ailesinin bir üyesi olmak ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız kurumun sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak, size uygun ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. nesligül tapcı

    k t ü mezunuyum 24 yaşındayım sektörde çalışmak ve ilerlemek istiyorum,dürüstlüğe önem veririm çalışkanım benimle çalışmak isterseniz ben çok istiyorum lütfen olumlu veya cevabınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir