Anasayfa / Kariyer ve İş / Oracle Türkiye’de Beş Yeni Atama: Serdar Sayar, Sedat Zencirci, Ebru Aymen, Özge Sağır ve Seçil Kardaş

Oracle Türkiye’de Beş Yeni Atama: Serdar Sayar, Sedat Zencirci, Ebru Aymen, Özge Sağır ve Seçil Kardaş
Oracle

Dünyanın en kapsamlı, açık ve entegre iş yazılım ve donanım sistemleri şirketi Oracle, sektörün beş deneyimli ismini yeni görevlerine atadı.

Serdar Sayar, 24 yıllık bilgi işlem endüstrisindeki tecrübesi süresince Sun Microsystems’da İşortakları Satış ve Pazarlama rollerinde değişik bölgesel yönetim görevleri üstlenmiştir. Sun Microsystems’daki kariyerine 12 yıl önce Satış Müdürlüğü pozisyonu ile başlamıştır. Son olarak, Çin, Hindistan, Latin Amerika, Rusya, Ortadogu ve Afrika’daki 139 ülkeden oluşan Gelişen Pazarlar bölgesinde işortakları ve satış kanalları ile iş geliştirme konusunda İş Ortakları Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Serdar Sayar, yeni dönemde Türkiye Oracle Donanım’ın Türkiye Satış Direktörlüğü görevine atanmıştır.

Sedat Zencirci, Makina Kimya Endüstrisi Kurumu ve Oracle dahil olmak üzere 20 yıllık IT sektör deneyimine sahiptir. 1996 yılında Oracle’da Eğitmen olarak göreve başlayan Zencirci Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Teknoloji Satış Danışmanlığı Kıdemli Müdürü olarak atanmıştır.Ebru Aymen, 17 yıldır farkli sektörlerdeki uluslararası şirketlerde (3M,Boehringer Ingelheim,AvivaSA) İnsan Kaynakları yönetim tecrübesine sahiptir. Liderlik, Kişisel Gelişim ve Kültürel Değişim konularında koçluk ve danışmanlık sertifika programlarını bitirmiş ve bu konularda Doğu Avrupa, Fransa, Japonya, Asya &Afrika bölgelerinde çeşitli görevler alan Aymen, Oracle Türkiye ve Orta Asya İnsan Kaynakları Bölge Direktörü olarak atanmıştır.

Özge Sağır Yıldırım, Turkcell, Alcatel, Cisco Systems, Sun Microsystems ve Oracle dahil olmak üzere 11 yıllık IT sektör deneyimine sahiptir. 2010 yılında Oracle’da “Oracle University” Satış Müdürü olarak atanmıştır.

Seçil Kardaş Seyfe, IMAGE Halkla ilişkiler’de Müşteri Temsilciliği, Sun Microsystems’da Türkiye ve Orta Asya’dan sorumlu Pazarlama iletişimi ve Pazarlama müdürlüğü dahil olmak üzere 14 yıllık pazarlama ve halkla ilişkiler deneyimine sahiptir. 2010 tarihi itibariyle Oracle’da Güneydoğu Avrupa, Türkiye ve Orta Asya’dan sorumlu Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak atanmıştır.

Oracle Hakkında:

Oracle (NASDAQ: ORCL) dünyanın en kapsamlı, açık ve entegre iş yazılım ve donanım sistemleri şirketidir. Oracle hakkında daha fazla bilgi için http://www.oracle.com adresindeki web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir