Anasayfa / Kariyer ve İş / Orka Holding 2015 Personel Alım Planları

Orka Holding 2015 Personel Alım PlanlarıORKA HOLDİNG

40 MAĞAZA AÇACAK

Damat/Tween markasını bünyesinde bulunduran Orka Holding yılsonuna kadar ülke genelinde 175, yurtdışmda ise 20’si holdinge, 35 tanesi de bayilerine ait olmak üzere toplam 55 mağazaya ulaşacak. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’ndan aldığımız bilgilere göre, holding bu yıl Rusya, Romanya ve Ispanya’da açtığı mağazalarda 75, yurtiçi mağazalarda 175 ve üretimde 300 olmak üzere 550 kişiye ek istihdam sağladı.

Orka Holding
Merkez ve mağazalarda toplam çalışan sayısı şu anda 2 bin kişi olan holdingde bu sayı yılsonuna dek faaliyete geçecek olan yeni fabrikayla  500 kişi olacak. 2015 yılında 16 yurtdışı, 24 yurtiçi mağazası açmayı planlayan şirket, ağırlıklı olarak satış temsilcileri, görsel danışmanlar, mimarlar, ülke yöneticileri ve benzeri pozisyonlarda alımlar gerçekleştirecek. “2015 büyüme hedeflerimiz doğrultusunda yurtdışmda ‘multi brand shop’ ve ‘department store’ mağazacılık anlayışı ile hareket edeceğiz” diyen Süleyman Orakçıoğlu, bu mağazaların körfez ülkeleri başta olmak üzere Rusya, Fransa, İngiltere, Almanya, İsviçre, Avusturya, Hong Kong, Kazakistan, Güney Kore ve Güney Afrika gibi hedef pazarlarda yer alacağını söylüyor.

  SGK Sözleşmeli Personel İş İlanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir