Anasayfa / Şirket Haberleri / Oruçoğlu Thermal Resort’te İkinci Dönem Devre Tatil Üyeliği Başladı

Oruçoğlu Thermal Resort’te İkinci Dönem Devre Tatil Üyeliği BaşladıOruçoğlu Thermal Resort'te İkinci Dönem Devre Tatil Üyeliği BaşladıDevre tatil üyeliklerinin 10 yıllık süreyi kapsıyor. Devre tatil üyeliklerinin 10 yıllık süreyi kapsadığını ifade eden Oruçoğlu Thermal Resort Yönetim Kurulu Başkanı Mert Oruç, konuklarına, AB standartlarına uygun termal suyla sağlıklı yaşam vaat ettiklerini söyledi.

Oruçoğlu, Ramazan Bayramı ile birlikte ilk dönemi tamamlanan devre tatil üyelik sisteminin, ikinci dönemini başlattı. Misafirlerine uzun yıllar hizmet verebilmek için devre tatil satışlarını yeniden başlattıklarını vurgulayan Oruçoğlu Thermal Resort Yönetim Kurulu Başkanı Mert Oruç, “Devre tatil üyeliği ile birlikte misafirlerimize, otelimizin her noktasında yararlanabilecekleri, AB standartlarına uygun termal suyumuzla sağlıklı bir yaşam vaat ediyoruz” şeklinde konuştu.
Devre tatil üyeliklerinin 10 yıllık bir süreyi kapsadığını ifade eden Oruç, şöyle devam etti: “Misafirlerimize farklı dönemler ve farklı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Devre tatil misafirlerimiz, konaklamada tesis içindeki ücretsiz ve ücretli aktivitelerimizden otelimizi tercih eden diğer misafirlerimizle aynı şekilde faydalanabiliyor ve otel içinde yapacakları ekstra harcamalara özel indirimler uygulanıyor.”

Oruçoğlu Thermal Resort olarak 18 yıldır termal turizm sektöründe hizmet verdiklerini belirten Oruç, 306 oda ve 750 yatak kapasitesine sahip olduklarını söyledi. Termal suyun, AB standartlarına uygun olduğunu ve kendi kaynağından sunulduğunu ifade eden Oruç, şunları söyledi: “Termal suyumuz kireçlenme, bel – boyun fıtıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları gibi rahatsızlıkların tedavisinde olumlu sonuçlar veriyor. Tedavi edici niteliğinden dolayı termal suyumuzu tüm uygulamalarımızın temelinde kullanıyoruz. Misafirlerimiz havuzlarda, Türk hamamlarında, özel banyolarda ve aynı zamanda odalarda duşlu, küvetli banyolarda termal suyumuzdan faydalanabiliyorlar.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.