Anasayfa / Haberler / Otomotiv yan sanayi fuarı aralıkta başlıyor

Otomotiv yan sanayi fuarı aralıkta başlıyorOtomotiv yan sanayi fuarı aralıkta başlıyor

Hızla büyüyen sektörde ana sanayicilerle yan sanayiciler arasında ticari iş birliklerinin geliştirilmesinin ve iş hacminin artırılmasının hedeflendiği ‘18.Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanlan Fuarı’, CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık ve İstanbul Fuarcılık organizasyonunda CNR EXPO İstanbul’da 06-09 Aralık tarihleri arasında düzenleniyor. Sektörün bu uzun soluklu fuan, KOSGEB tarafından destekleniyor. KOSGEB organizasyona katılan küçük ve orta ölçekli firmalara yüzde 50 oranında geri ödemesiz destek sağlıyor. 40 biıı metrekarelik alanda 300’ün üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleştirilecek Otomotiv 2012’ye, yurt içinden ve yurt dışında yoğun talep geliyor.
Çin, Tayvan, Almanya, Güney Kore, İtalya gibi ülkeler fuara hem milli düzeyde, hem de firma bazında katılacaklarını bildirdiler. Ağırlıklı olarak yenileme ve orijinal yedek parça pazannda faaliyet gösteren firmaların hedeflendiği fuarı, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Pakistan, Fas, Tunus, Cezayir, İran, Irak, Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, Portekiz, İspanya, Brezilya, Şili, Meksika, Arjantin ve ABD’den çok sayıda profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda motor ve motor parçalan, iç ve dış lastikler, aktarma organları, fren sistemleri ve parçaları, hidrolik ve pnömatik akşamlar, süspansiyon parçaları, emniyet akşamları, kauçuk ve lastik parçalar, elektrik ekipmanlan ve aydınlatma sistemleri, sübap, piston ve krank milleri, akümülatörler ve oto camları sergilenecek.

  Otomotiv iç pazarda ağlıyor, ihracatta rekora gidiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir