Anasayfa / Kültür Sanat / Öyle Sevdim ki Seni

Öyle Sevdim ki SeniYeni film yolda

Oyle Sevdim ki Seniİş ve medya dünyasının yakından tanıdığı iki isim, yaklaşık 9 yıl Metro Grubu Türkiye Temsilciliğini yürüten Nurdan Tümbek Tekelioğlu yapımcılığa, eşi, gazeteci Orhan Tekeoğlu ise yönetmenlik işine iyice ısındı. 2010 yılında Doğu Karadeniz kadınlarının doğaya karşı verdikleri mücadeleyi anlatan İfakat adlı belgesele imza atan ikili şimdi de uzun metrajlı bir filmin çekimlerine başladı. Trabzon’da çekimleri başlayan filmin adı ‘Öyle Sevdim ki Seni’.
Herry ve Makyol’un ana sponsorluğunu, TAV’ın ise kurumsal sponsorluğunu üstlendiği filmde bu sefer yönetmenlikle beraber filmin senaryosunu da üstlenmiş Orhan Tekeoğlu. 15 Mayıs’ta Trabzon’da başlayan ve Trabzon-Gümüşhane sınınndaki Santa harabelerinde bitirilecek olan film sonbaharda vizyona girecek. Uluslararası Göç Örgütü(IOM – International Organization for Migration), Trabzon Belediyesi ve Arsin Belediyesi ile Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası’nın da desteklediği film kırık bir aşk öyküsünü anlatıyor

  Müzeler Kenti GaziantepYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Sattım!.. Aldım!.. Müzayede Evlerini Sizler İçin Araştırdık

Müzayededen eser alıp satmak artık çok daha kolay. Online müzayedecilik sayesinde bu alana yönelik ilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir