Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Özel Karışımıyla Hem Egzamaya Çare Oldu Hemde Gelir Kaynağı

Özel Karışımıyla Hem Egzamaya Çare Oldu Hemde Gelir KaynağıMutfakta hazırladı egzamaya çare oldu!

BEBEKLİĞİNDEN beri egzama hastası olan İngiliz Lula Balmond, annesinin birkaç yıl önce mutfakta yaptığı karışım sayesinde iyileşti. Geçmişte geceleri bandajla uyumak zorunda kalan ve iki hafta hastanede kalan 14 yaşındaki Lula Balmond’un ev kadını annesi Natalie, bununla da kalmadı özel karışımını gelir kaynağı haline getirdi.
Brighton’lı Natalie Balmond’un yağ ve bitkileri karıştırarak elde ettiği krem, İngiliz Ulusal Sağlık Sistemi tarafından da onaylanarak satışa sunuldu. 43 yaşındaki Natalie, bu işten yılda yaklaşık 100 bin sterlin (260 bin TL) kazanıyor. Her türlü yöntemi denediklerini ama kızının egzamasının geçmediğini anlatan Balmond, “Sürekli ağlaması içimi acıtıyordu. Bir gün bir arkadaşım bitkilerle ilgili bir kitap getirdi ve daha önceden bildiğim şeyleri de gözeterek bir krem hazırladım” dedi.

Kremi önce kendinde denediğini ve zararı olmadığını anlayınca kızına da sürdüğünü söyleyen Bal mond, “Fark inanılmazdı sonra arkadaşlarım ve sağlık sistemi kremden haberdar oldu” diyerek başarısını anlattı.

Balmond’un kremi reçeteyle, kavanozu 6.30 sterline (16.4 TL) satılıyor.

GAZETE HABERTURK

  Kuru Temizleme Sektörü Cazip Bir Yatırım Haline GeldiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Kilosu Bin Euro Olan Trüf Mantarı Yetiştirmek

Kilosu 100 euro‘dan başlayıp 3500 euro‘ya kadar çıkıyor. Türkiye’nin iklim şartları, yetiştirmek için çok elverişli. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir