Anasayfa / Şirket Haberleri / Özel standlı Homend Foodrunner 2002 Mikser

Özel standlı Homend Foodrunner 2002 MikserYaşamınızı kolaylaştırmayı hedefleyen elektrikli ev aletleri markası Homend, Foodrunner 2002 ile mutfaktaki yardımcılarınıza bir yenisini daha ekliyor. Hayata hizmet eden ürünler geliştirmeyi mottosu haline getiren Homend; uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda benzerlerine oranla daha az yer kaplayan, temizliği kolayca yapılabilen şık tasarımı ile göz dolduran çevre dostu bir ürünü Foodrunner 2002 mikseri müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Homend Foodrunner 2002 mikser mutfağınıza girdiği ilk andan itibaren en büyük yardımcınız oluyor. Malzeme miktarı ve cinsine göre seçebileceğiniz 4 farklı hız ayarı bulunan Foodrunner 2002 mikserin turbo fonksiyonu ve demir çırpma uçları sayesinde, ne karıştırdığınız artık sizin için önemli olmaktan çıkıyor. Karıştırmak istediğiniz malzemeler, yoğunluğu ne olursa olsun, bir çırpıda istediğiniz kıvama geliyor. 425 Watt’lık süper gücü ile üstün performans gösteren Foodrunner 2002 mikser zamandan tasarruf etmenize de katkı sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış saklama standı ve kablo sarma yeri sayesinde mutfakta daha az yer kaplayan mikseriniz size rahatlık ve pratiklik vadediyor. Foodrunner 2002 mikser tek başına ayakta durabilen tasarımı ile etrafı da kirletmiyor.
Davetsiz misafirlere hazırlanırken kurtarıcınız haline gelecek Foodrunner 2002 mikseriniz ile sadece muhteşem mezeler, tatlılar ya da bebek mamaları yapmakla kalmayacaksınız. Farklı kullanımlara kolayca entegre olmasını sağlayan mikserinizin özel ucu sayesinde hamur işlerinde de bir numara siz olacaksınız. Foodrunner 2002 ile hızlı bir şekilde yorulmadan yapacağınız yemekler dillere destan olacak, kuracağınız mükellef sofralar dostlarınız ve sevdiklerinizin dilinden düşmeyecek.

Esse mağazalarında satılan Foodrunner 2002 mikserin dışında; konuşan çay makinesinden çevreci elektrikli süpürgeye, elektrikli tirbuşondan dijital ütü ve buharlı pişiriciye kadar pek çok yenilikçi Homend elektrikli ev aletleri ürününü www.hepsiburada.com, Esse mağazaları, YKM, Bimeks, Media Markt, Electro World, KRC mağazaları ve seçkin züccaciyeler olmak üzere 450’yi aşkın noktada bulabilirsiniz.

  Son teknoloji TiKeY titanyum anahtarı

Foodrunner 2002 Fiyatı: 87 TL

Homend Hakkında:

Elektrikli ev aletleri pazarına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Homend, daha iyi yaşamak isteyenlere yönelik çözümler sunuyor. Müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltme hedefini ve yenilikçi bakış açısını “Serving life” sloganıyla vurgulayan Homend, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları sonucunda aynı anda birden fazla işi yapabilen, benzerlerinden daha az yer kaplayan, bakımı ve temizlemesi kolay, şık tasarımlı ve çevre dostu ürünler geliştiriyor. Cam ürünlerinde Alman Schott, su ısıtıcı ve çay makinesi tasarımlarında ise İngiliz Strix gibi dünya liderleri firmalarla; üretim süreçlerinde ise SGS ve KEMA gibi dünyanın önde gelen kalite kontrol şirketleriyle iş birliği yapan Homend, titiz çalışmaları sonucunda 3 adet fikri ve 25 adet marka patent başvurusu yapmış bulunuyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Anonim Şirketlerin Özellikleri ve İnceleme

Bu yazımda; “Anonim Şirketlerin” özelliklerini incelemeye ve özet şekilde sunmaya çalışacağım. Anonim Şirketler ve özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir