Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Özlem Yıldız Hunca Life Reklamı

Özlem Yıldız Hunca Life ReklamıHunca Life, 2011 yılında büyük bir atılım yapmaya hazırlanıyor . Hunca Life Tekirdağ’da kurulu olan fabrikasıyla Türkiye’nin köklü firmalarından biridir. Hunca Life bir çok duyulmuş marka ve ürünleriyle yıllardır hepimizin kullandığı ürün portföyüne sahiptir. Hunca Life ürünleri arasında jagler,caldion,she gibi bilinmiş ürünleri mevcuttur. Hunca Life piyasaya hızlı bir giriş ile rakipleri karşısında güçlü bir yer edinecektir .. Sizi de bu güçlü yerde yanımızda görmek istiyoruz .
Huncalife’ın Özlem Yıldız tarafından tanıtılan videosu sizlerle ! :

Huncalife tanıtımını ünlü eski mankenlerden Özlem Yıldız yapıyor : Huncalife Lansman ‘ ında sürpriz şekilde duyurulan Özlem Yıldız ismi , Huncalife meraklılarını heyecanlandırmıştı , bu tanıtım videosu ile heyecanlarımız diniyor: fakat daha fazla tanıtıcı videolar da bizleri bekliyor : !!!
Huncalife’ın Özlem Yıldız tarafından tanıtılan videosu sizlerle ! :
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

  1. HUNCA ÜYELİK İÇİN 05394696233

  2. bende asimetri kullanıyordum. ve aynen aynur hanım gibi parfümümü geri istiyorum…

  3. Aynur ŞAHİN SAĞLAM

    Merhaba Sayın Yetkili;
    Yirmi yıl önce HUNCA’nın ASİMETRİ kokusunu severek kullanıyordum. Uzun süreden sonra HUNCA’yı reklamlarda görünce heyecenlandım. Acaba ASİMETRİ’nin kokusu tekrar üretildi mi? Nereden alabilirim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Başarılar dileğiyle….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir