Anasayfa / Emlak Haberleri / Özyurtlar İnşaattan Nmerkez ve Ntowers Evleri

Özyurtlar İnşaattan Nmerkez ve Ntowers EvleriÖzyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşaa edilen Ntowers ve Nmerkez’den ev alanlar iki kere kazançlı çıktı. Hem ev sahibi oldular hem de daha hayat başlamadan dairelerinin değeri arttı. Ntowers ve Nmerkez’de şuanda 1+1 daireler 89 bin liradan, 2+1 dairelerse 149 bin liradan satışa sunuluyor

Özyurtlar İnşaat’ın yapımı devam eden iki projesi Ntowers ve Nmerkez’den ev alanlar çifte kazanç sağladı. Hem İstanbul’un en güzel projelerinden birinde ev sahibi oldular hem de daha taşınmadan konutlarının değeri arttı. Ntowers ve Nmerkez’de şuanda 1+1 daireler 89 bin liradan, 2+1 dairelerse 149 bin liradan satılıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşaa edilen ve 2010 yılı Aralık ayında satışa sunulan Nmerkez’den daire alanlar şuana kadar yüzde 7 ila yüzde 13 arasında kazanç sağladı. Satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören Nmerkez’de 39 bin liraya satılan 140 adet stüdyo dairelerin tamamı 10 gün gibi kısa bir sürede bitti. Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Nmerkez satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gördü. İngiliz konut acentası Knight Knox, 100 stüdyo daireyi anında satın aldı. 34 metrekare büyüklüğündeki stüdyo dairelerin kalanı da kısa sürede tükendi. Bunun dışında elimizde sınırlı sayıda 1+1, 2+1 ve 3+1 daire kaldı. Nmerkez’de 66 metrekare büyüklüğündeki güney cepheli 79 bin liraya satışa sunulan 1+1 dairelerin fiyatı 89 bin liraya yükseldi. 1+1 konutların değeri üç ay gibi kısa bir sürede yüzde 12.5’lik artış gösterdi. Konutlar azaldıkça fiyatlarda yükseliyor” diye konuştu.

İlgi büyük

Nmerkez’de 390 adet 2+1 daire bulunduğunu ifade eden Tamer Özyurt, “Büyüklüğü 128 metrekare ile 136 metrekare arasında değişen 2+1’lerin 140 metrekarelik balkonlu tipi de var. Fiyatlarsa yaklaşık yüzde 7 artış gösterdiği için 139 bin lira ile 149 bin lira arasında değişiyor.
162 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler 179 bin ve 189 bin liradan satılırken, 165 metrekare büyüklüğündeki dairenin fiyatıysa 184 bin lira” açıklamasında bulundu. 19 katta 173 ticari birim ve 962 konuttan oluşan Nmerkez, 24 ayda teslim edilecek. Akın Holding’le birlite hasılat paylaşımı yöntemiyle inşaa edilen projenin alt kısmı çarşı, üst kısmıysa konut olacak. Konutlara alışveriş merkezinin içinden geçilecek.
Ntowers için acele edin

Özyurtlar İnşaat’ın bugüne kadar yaptığı en büyük konut projesi olan ve sekiz blokta 2048 daire ve 40 iş yerinden oluşan Ntowers da alıcısına kazandırmaya devam ediyor. Esenyurt’ta inşa edilen ve 2010 yılı Mayıs ayında satışa sunulan Ntowers’ın şuana kadar yüzde 80’inden fazlası satıldı. Ntowers’ta dip fiyatlarla satışa başladıklarını ve aşama aşama fiyatları yükseltiklerini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Daireler azaldıkça fiyat artışı kaçınılmaz oluyor. 1+1 konutları 57 bin liradan satışa sunmuştuk, şuanda fiyatı 89 bin lira. 2+1 daireleri 87 bin lira gibi çılgın bir fiyattan satmaya başlamıştık onun fiyatı da 149 bin liraya yükseldi. 3+1 daireler ise 169 bin liradan satışa çıkmıştı şuanda ise 179 bin lira ile 229 bin lira arasında değişen fiyatlara satılıyor. Aslına bakarsanız proje satışa çıktığında bizden ev alanlar şuana kadar yüzde 70’den fazla kazanç sağladılar. Her halde bunu hiç bir yatırım aracından elde edemezlerdi” diye konuştu.

  Yazlık alacaklara çifte fırsat

Doğa ile dost

Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek olan Ntowers’da restaurantlar, açık ve kapalı otoparklar, tenis kortu, basketbol sahası, fitness center, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, bisiklet, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Ayrıca acil durumlar için, Ntowers bünyesinde 24 saat ücretsiz olarak sağlık hizmeti verilecek. Ntowers sakinlerinin bölge merkezlerine güvenle ulaşabilmesi içinse, Ntowers servisleri de olacak. Yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış projede Ntowers Çocuk Kulübü de düzenli olarak çocuklar için aktiviteler planlıyor. Ntowers’da küçük çocuklar için bir kreş de yer alacak. Ntowers projesinin hemen yanında 150 bin metrekarelik Şehitler Parkı ve onun yanında 100 bin metrekarelik Gaziler Parkı bulunuyor. Parklar, toplam 250 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. Parklarda uluslararası yarışmalar için hazırlanmış Paint Ball Sahası da yer alıyor.

Özyurtlar İnşaat Hakkında:

Özyurtlar İnşaat, 20 sene önce Esenyurt’ta kurulmuş olup, uzun yıllar yapı market olarak hizmet veren firma, var olduğu süre boyunca profesyonel çalışma anlayışı ve ileri görüşlü uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanında olmuş; 2004 yılı itibariyle de inşaat sektöründe konut ve işyeri inşaatları ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Yapı malzemeleri ticareti alanında faaliyet göstermenin tecrübesi ile güçlü adımlar atan firma, Bahçeşehir – Boğazköy bölgesinde Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt bölgesinde Tasarımcılar İş Merkezi, 3 etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent – Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı’nda yer alan Ntepe Evleri ile inşaat sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış, bölgesinde güçlü bir inşaat firması olmuştur. Firma, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyümekte, yaptığı yeniliklerle inşaat sektörüne yön vermektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir