Anasayfa / Kültür Sanat / PACE Çocuk Sanat Merkezi Ekim’de Başlıyor…

PACE Çocuk Sanat Merkezi Ekim’de Başlıyor…

PACE Çocuk Sanat Merkezi 2011- 2012 Programı Ekim’de Başlıyor…

PACE Çocuk Sanat Merkezi;  yeni öğretim döneminde çocuklarla beraber sanat dolu bir yıl geçirmeye hazır.

Anne, baba ve çocukların birlikte sanat yapacakları ailece sanat aktiviteleri, 2-4 yaş çocuklar için çok keyifli geçecek. Çocukların duyularına, fiziksel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine yardımcı olacak eğlenceli aktiviteler PACE Çocuk Sanat Merkezi’nde sizleri bekliyor.

PACE Çocuk Sanat Merkezi, 5-10 yaş arası çocuklara da eğlenceli sanat aktivitelerini sunuyor.  Yaratıcılık ve sanatın birleştiği bu çalışmada, farklı teknik ve çocuklar için sağlıklı malzemeler kullanarak resim, heykel, mozaik, seramik, mobil heykel, takı, cam, boyama, kukla, geri dönüşümlü materyallerden 3 boyutlu çalışmalar, dokuma ve duvar resmi gibi çalışmalar yapılıyor.Sanat etkinlik ve gezileri ile desteklenecek olan programlar, İstanbul’un değişik müzelerine, galerilerine ve kültür mekânlarına yapılacak gezilerde hep beraber eserleri keşfederek, yeni fikirler üreterek, sanatın ve sanatçıların hayatlarının ilginç detaylarını öğrenecekler. Elbette bu gezileri yaratıcı aktiviteler ve sürprizler takip ediyor.

PACE Çocuk Sanat Merkezi’nde farklı bir yenilik ise; yaratıcı, çok yönlü, özgür ve zevkli sanat aktivitelerinden oluşan doğum günleri ile renklendirilmesi.

pacesanat.com

Detaylı Bilgi ve Görsel için:

Emel Ercan İslamoğlu
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
PACE Çocuk Sanat Merkezi Basın Danışmanı
(0532) 201 89 19
emel@emelercan.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir