Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Palin’in ekran yüzü Moore

Palin’in ekran yüzü MooreJulianne Moore, HBO’nun yeni filmi ‘Game Change’de eski Alaska Valisi Sarah Palin’i canlandıracak .
Film, Sarah Palin’in 2008’deki ABD başkanlık seçimlerinde başkan yardımcılığına aday olduğu dönemi konu alıyor. Yönetmen koltuğunda Jay Roach’un oturacağı proje Mark Halperin ve John Heilemann’ın, John McCain’in yürüttüğü kampanyayı ele alan kitabından uyarlanıyor. Bugüne kadar Sarah Palin’in en popüler canlandırmasını ‘30 Rock’ yıldızı Tina Fey yaptı. Eski valinin kendisi de ‘Sarah Palin’s Alaska’ adlı reality programında televizyon dünyasına adım atmıştı. 2008 seçimlerinde Obama karşısında kampanya yürüten cumhuriyetçi aday John McCain, başkan yardımcılığına Palin’i seçmişti. Julianne Moore’un dört dalda Oscar’a aday olan son filmi ‘İki Kadın Bir Erkek’ ise bugün vizyona girdi.

RADİKAL

  Nihat Doğan Mondi ReklamıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir