Anasayfa / Haberler / Palladium dan Eğitime Destek

Palladium dan Eğitime Destekavm mfi partners tarafından yönetilen; zengin marka karması, konumu ve kampanyalarıyla, konuklarına alışverişin ötesinde farklı bir yaşam deneyimi sunan, Palladium, geleceğin aydınlık nesillerini yetiştirmede kitabın ve bilginin öneminin bilinciyle yola çıkarak, bir sosyal sorumluluk kampanyasına daha imzasını atıyor.

Bu kapsamda Palladium ziyaretçileri, AVM içine kurulacak dev kütüphaneye kitaplar koyarak, Erzurum’un Yakutiye İlçesi’nde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu için başlatılan kitap toplama kampanyasına katkıda bulunabilecek. Palladium ziyaretçileri ayrıca kütüphanenin yanında konulacak dev defter ile kampanya hakkındaki düşüncelerini paylaşabilecekler.
Böylesine anlamlı bir kampanyaya destek vermekten gurur duyduklarını belirten Palladium AVM Genel Müdürü Ahmet Serhan Sert; ‘Bugüne kadar sosyal sorumluluk alanında fayda yaratan projelere imza atan Palladium olarak, yine çok özel bir projeye destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz’ dedi. Birçok sosyal sorumluluk projesiyle Palladium ismini yan yana getirmenin de haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Sert, ‘Daha önce olduğu gibi, bu projeye destek olduğumuz ve gönül verdiğimiz süreçte, ziyaretçilerimizin de gereken duyarlılığı göstereceğine inanıyorum. Çünkü onların katkısı bizim için çok önemli’ dedi.

Kampanya 20 Ocak – 27 Şubat tarihleri arasında devam edecek.

Palladium Alışveriş Merkezi Hakkında:

İstanbul Ataşehir’de açılan Palladium Alışveriş Merkezi, Anadolu yakasının yeni yaşam merkezi olma hedefiyle kuruldu. 190 mağazası ve toplam 2.500 araç kapasiteli otoparka sahip olan Palladium, ön cephesinde yer alan yeşil alanı ve gün ışığından maksimum faydalanmayı sağlayan dev cam küresi ile Anadolu yakasının en iddialı projesi olma özelliği taşıyor. 230 milyon dolarlık bir yatırımın sonucunda ortaya çıkan ve yaklaşık 1500 kişiye iş imkânı sağlayan Palladium, açıldığı günden 2009 yılı sonuna kadar 440 milyon Euro ciro elde etti. Toplam 40 bin metrekare olan kiralanabilir alanlarının tümü dolan ve perakende sektörüne canlılık katan Palladium, zengin marka karması, konumu ve kampanyalarıyla, konuklarına alışverişin ötesinde farklı bir yaşam deneyimi sunuyor.

  Emeklilerin İntibak Zammı Ne Kadar?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir