Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Panasonic’ten, Mutfak Hanımlarına 10 inçlik Televizyon!

Panasonic’ten, Mutfak Hanımlarına 10 inçlik Televizyon!

Japonya’nın en önemli elektronik üretici Panasonic, vaktinin büyük bir kısmını mutfakta harcayan bayanlar için Viera serisi altına konumlandırdığı 10.1-inç büyüklüğündeki DMP-BV300, DMP-HV200 ve DMP-HV150 modellerini kamuoyuna lanse etti. Tasarım olarak aynı çizgilere sahip olan modeller; dijital televizyon alıcısı ile donatılırken, YouTube gibi internet servislerine erişim için Ethernet portuna sahipken çok formatlı kart okuyucusunu da bünyesinde barındırıyor.1024 x 600 piksel kalitesinde ekran çözünürlüğü ile birlikte gelecek olan televizyonlarda DMP-BV300 isimli model daha üst segmente hitap edecekken; entegre Blu-ray oynatıcısı, HDMI portu gibi özellikleri bünyesinde barındıracak. Orta segmente hitap edecek olan DMP-HV200 modelinde ise; dayanıklı kasa yapısı, kanal değiştirme ve ses açma/kapama gibi tuş fonksiyonları ile kablosuz ağ bağlantısı için 802.11n WiFi teknolojisi mevcut.

Alt segmente hitap edecek olan DMP-HV150 modelinin ise, dayanıklı kasa yapısı ile kanal değiştirme ve ses açma/kapama gibi tuş fonksiyonları dikkatleri üzerine çekiyor. Panasonic tarafından Viera serisi altına konumlandırılan DMP-BV300, DMP-HV200 ve DMP-HV150 isimli modellerin çıkış tarihi 18 Mart olarak belirlenirken, sırasıyla fiyat etiketleri 960 Dolar, 640 Dolar ve 520 Dolar olarak açıklandı.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir