Anasayfa / Şirket Haberleri / Panasonic Akıllı Çamaşır Makineleri Türkiye Pazarında

Panasonic Akıllı Çamaşır Makineleri Türkiye PazarındaPanasonic Akıllı Çamaşır Makineleri Türkiye Pazarında

Panasonic Çamaşır Makineleri Türkiye'de
Gelişmiş Japon teknolojisiyle hayatı renklendiren Panasonic, 5 farklı modelde çamaşır makinesiyle Türk pazarında yerini alıyor. Panasonic akıllı çamaşır makineleri sergiledikleri yüksek performans, A+++ enerji verimliliği, sessiz çalışması, sunduğu leke çözümleri, 3D sensör teknolojisi ve 10 yıl garantili inverter motor ile fark yaratıyor.
Her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunan Panasonic, yalnız yaşayanlar için 7 kilo kapasiteli NA-147VB3, iki-üç kişilik küçük aileler için 8 kilo kapasiteli NA-148VG3, NA-168VX3, NA-148VB3 ve daha kalabalık evler için tek seferde 50 gömlek yıkayabilen 10 kilo kapasiteli NA-140VG3 olmak üzere farklı çamaşır makinesi modelleri sunuyor. Panasonic’in G ve X serisi çamaşır makinelerinde bulunan SAZANAMİ (nazik dalga) iç tambur tasarımı, hazneye ve çamaşırlara 5 noktadan su püskürten HydroActive+ sistemi ve 3D teknolojisi mükemmel temizlik sağlıyor. 3D Sensör teknolojisi ise haznenin içine konan çamaşırları algılayarak hızı ayarlıyor ve çamaşırların makine içerisinde en uygun pozisyonda hareket etmesini sağlıyor. Böylece dengesiz çamaşır yüklenmesi engellendiği gibi daha iyi bir yıkama performansı sunuluyor.

Leke Çıkartma Uzmanı NA-168VX3!
Panasonic çamaşır makineleri lekelerle etkili bir şekilde savaşmak isteyenler için Çikolatadan ruja 23 farklı leke çıkarma çözümü sunan NA-168VX3 modelini sunuyor. Leke çıkartma uzmanı NA-168VX3 ile artık çay, tereyağı, sos, makyaj, yumurta, çikolata ve daha bir çok leke hiç sorun değil.

Çocuklar için çok güvenli
Panasonic çamaşır makineleri, makinenin çalıştığı anlarda kapı ve tuşların kullanımını engelleyen çocuk kilidi fonksiyonuna da sahip. Yeni Sessiz Yaylı tasarımın fırçasız Inventer motor ile birlikteliği Panasonic çamaşır makinelerinin oldukça sessiz çalışmalarını sağlıyor. Yıkama döngüsü esnasında ses seviyesi 53 desibelken en yüksek dönüş ses seviyesi ise 72 desibel* olarak ölçülüyor. Makinelerin Sessiz Yaylı tasarımı ses ve titreşimleri en düşük seviyeye indirerek rahatsız edici gürültülere engel oluyor.

  Türkiye İş Bankası 2013'te Pazar Payını Artıracak

Panasonic çamaşır makinesini zincir teknomarketlerden ve Panasonic bayilerinden satın alabilirsiniz. KDV dahil tavsiye edilen tüketici satış fiyatları şöyle;

NA-140VG3 2.599 TL
NA-148VG3 2.299 TL
NA-147VB3 1.599 TL
NA-148VB3 1.899 TL
NA-168VX3 2.999 TL
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir