Şirket HaberleriTeknoloji ve İnovasyon Haberleri

Panel Kırtasiye, Şimdi de Coloud Kulaklıklarını Satışa Sundu

Panel Kırtasiye

Bir Coloud kulaklığı, zarif ergonomisi, tasarımı, grafikleri ve üçgen kulak parçasıyla tanınıyor. Coloud Colors, kırmızı, beyaz, siyah, yeşil, mavi, mor ve pembe gibi aynı tarzda yedi renkte bir kulaklık dizisinden birisini kendi stilinize ve gardrobunuza uygun olanak seçmenize imkan sunuyor. Ayrıca, Coloud Colors (C22M) pek çok cep telefonuna uyum sağlayan 3,5 mm ebatlarındaki standart priziyle ve bir mikrofonu ve uzaktan kumandasıyla birlikte giriyor dünyanıza. Coloud Colors dünyanın pek çok ülkesinde Coloud bayilerinde satışa sunulurken, Türkiye’de ise Panel Kırtasiye’de tüketicileriyle buluşuyor.Kulak içi kulaklıkta iddialı

Coloud’un Coloud In-Ears (C19M) modeli, adından da anlaşılacağı gibi bir kulak içi kulaklık. C19M’nin en büyük özelliği bir mikrofona ve uzaktan kumanda işlevine sahip olması. Ürünün bu özelliği sayesinde müziği kesmek ve telefona cevap vermek mümkün. Mikrofonu ve uzaktan kumandası 3,5 mm ebatlarındaki kulaklık parçasıyla pek çok cep telefonuna uyum sağlar. Coloud In-Ears, tıpkı Coloud Colors gibi C19M da kırmızı, beyaz, siyah, yeşil, mavi, mor ve pembe gibi bir dizi renkle dünyanızı renklendirmeye hazır.

Zengin model seçeneği

Bu arada Coloud geniş model seçeneğiyle dikkat çekiyor. Eğlence dünyasının pek çok tanınmış ismiyle çalışan Coloud, Marvel Comics ve unutulmaz çizgi film Betty Boop için çeşitli kulaklıklar üretti. Böylece bu isimlerin hayranları, taktıkları kulaklıklarla en sevdikleri karakterleri sergileme şansını yakaladı.Coloud ürünlerinin satıldığı Panel Kırtasiye, www.Panelkirtasiye.com sitesinden online satışlara başladı. Bu sayede Türkiye genelindeki devlet ve özel okullarının tüm ihtiyaçlarını ve her türlü kitap, kırtasiye, kalem, hediyelik eşya seçeneklerini karşılamak mümkün. Ayrıca internet sitesinden alışveriş yaptıkça Panel Puan Card’da biriken puanları sonraki alışverişlerde kullanmak mümkün.

Panel Kitap Kırtasiye Oyuncak Hakkında:

Türkiye’de kitap, kırtasiye ve oyuncak denilince akla gelen ilk birkaç adresten biri olan Panel, 2001 yılından bu yana perakende mağazacılığında hizmet veriyor. Panel Kırtasiye, 950 metrekarelik yeni tasarlanmış mağazasında, 35 kişilik eğitimli kadrosuyla, kitap, kırtasiye ve oyuncağın yanı sıra bisiklet, sanatsal malzeme, yurt dışından ithal hediyelik eşya ve prestij kalem satışı gerçekleştiriyor. ww.panelkirtasiye.com adresinde online satışa da başlayan Panel, 500’den fazla marka ve 100 bin çeşit ürünüyle, İstanbul’daki özel eğitim kurumları ve devlet okullarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yenilikçiliğin ilke olduğu mağazası ve satış vizyonuyla, 7 milyon dolar cirosu bulunan Panel, Panel Puan Card sayesinde tüm müşterilerilerine alışveriş yaparken de yüzde 3 para puan kazanma fırsatı sunuyor. Panel Kitap, Kırtasiye, Oyuncak, İnönü Caddesi. No:15 Sahrayıcedid/Kadıköy adresinde yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu