Anasayfa / Şirket Haberleri / Paralimpik meşalesini bir Türk taşıyacak

Paralimpik meşalesini bir Türk taşıyacak

ALLIANZ Group, paralimpik sporcuların motivasyonlarına ve güçlerine destek vermek için 6 yıldır Uluslararası Paralimpik Komitesi’nin sponsorluğunu yürütüyor.

Spora ve engelli yaşama verdiği önemi her fırsatta vurgulayan Allianz Group, İngiltere’nin başkenti Londra’da 29 Ağustos 2012 tarihinde 150 ülkeden 4 bin atletin katılımıyla gerçekleşecek olan Paralimpik Oyunları’nda Paralimpik Meşalesi’ni taşıyacak çalışanını çekiliş yoluyla belirledi.Allianz’ın paralimpik vveb sitesi üzerinden dünya çapında bin 500’den fazla Allianz çalışanının başvurduğu “Paralimpik Meşalesini Taşıma” çekilişini kazanan Allianz Türkiye çalışanı Yusuf Öndeş, 28-30 Ağustos 2012 tarihlerinde Londra’ya gitme ve Paralimpik Meşalesini taşıma şansının yanı sıra Paralimpik Oyunları’nın Açılış Seremonisi ve spor etkinliklerine katılma şansını da elde etti. Bir diğer kazanan ise Allianz Belçika’dan katılacak. Londra 2012 Paralimpik Oyunları’nın bir parçası ve Allianz Sigorta’nın oyunlardaki temsilcisi olarak Olimpiyat Meşalesini taşıyacak olan Yusuf Öndeş “İnsanın hayatında bir kez sahip olabileceği bu fırsatı yakaladığım ve Olimpiyat ruhunu yerinde yaşayacağım için gerçekten çok mutlu ve heyecanlıyım” dedi.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir