Anasayfa / Turizm ve Tatil / Paris’te Yeni Yıla Girmek 649 Euro’dan Başlıyor

Paris’te Yeni Yıla Girmek 649 Euro’dan BaşlıyorBirçok gezgin için romantizmin başkenti Paris, eğlenceli bir yeni yıl gecesi için de ideal. Türkler’in en çok tercih ettiği şehirlerden olan Paris’e uygun fiyatlı turlarla gidebilirsiniz

Fransa’nın başkenti masallar diyarı Paris yeni yıla girmek için en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor. Sanatsal ve kültürel yaşamı ile bilinen modanın kalbi Paris, “Işık Şehir” (Ville Lumiere) diye de anılıyor. Muhteşem mimari yapıları, dar sokakları, Seine Nehri manzarası eşliğinde şüphesiz ki şehri en iyi görebileceğiniz yer Paris ile özdeşleşmiş olan Eiffel Kulesi. Turunuz sırasında kuleye çıkıp bir de şehre oradan bakıp şehrin doyumsuz manzarasına eşlik etmelisiniz. Şehrin kuzeyinde en ilgi çekici merkezlerden biri olan bohem yaşamın hâlâ devam ettiği “Ressamlar Tepesi” adıyla bilinen Monmartre Tepesi’ne giderek burada Tanrı’nın resmedildiği Sacre Cour’ü (Adaklar Kilisesi) görebilir, Monmartre üzüm bağlarını gezebilirsiniz. Sokak ressamlarına portrenizi yaptırarak gezinizden evinize muhteşem bir anıyla dönmeniz mümkün.
ALIŞVERİŞ İÇİN DE İDEAL
Turunuz sırasında 7’den 70’e her yaştan insanın merak ettiği Disneyland eğlence parkına gidip farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. paris, alışveriş severler için de muazzam bir şehir olma özelliği taşıyor. Tüm bu güzelliklerinin yanı sıra Paris’e gidip görmeden gelmemeniz gereken en önemli yerlerden biri de dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarına sahip olan Louvre Müzesi. Leonardo Da Vinci’nin ünlü eseri Mona Lisa tablosunu ve daha birçok önemli eseri burada görme şansına sahipsiniz.

649 euro’dan başlıyor
Anı Tur ile 649 euro’dan başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla yılbaşında 3 gece – 4 gün Paris Turu 29 Aralık ve 30 Aralık çıkışlı olarak gerçekleşiyor. Paris Turu’nun yanı sıra yılbaşında tercih edilen turlar arasında Dubai, Amsterdam, Katanya, Roma geliyor. Vizesiz tur isteyen tatilciler ise yılbaşına Moskova ve St. Petersburg’ta girmeyi tercih ediyor.

  Barındırdığı Doğal Güzellikleri İle Kaçkar Dağları Milli ParkıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir