Anasayfa / Kariyer ve İş / Pegasus İş Başvurusu

Pegasus İş BaşvurusuPegasus’ a iş başvurusu yaparak kariyerinize Türkiye’nin öncü havayolları şirketlerinden birinde başlayabilirsiniz. Pegasus, 1990 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. 1990 yılının Mayıs ayında ilk uçuşunu gerçekleştirmiş. Pegasus Havayolları bünyesine katacağı personelde öncelikle; çalışma disiplini, gelişime açıklık, iletişim kuvvetliliği, yenilikçilik ve eğitim özelliklerini aramaktadır.
Pegasus personeli olabilmek için, pegasusun resmi websitesini ziyaret edip online başvuru linklerine tıklayarak açık pozisyonları inceleyebilirsiniz. Başvurusu incelenip onaylanan adaylara, öncelikle kişilik testi ve yabancı dil testi uygulanır. İşe alım süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara oryantasyon eğitimi verilerek işe girişi başlanır.

Pegasus; çalışma şartları ve sosyal imkanları açısından sizi memnun edebilecek özelliklere sahip lider bir firmadır. Kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilmek için Pegasus’ a iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pegasus
www.flypgs.com
Adres: Basın Ekspres Yolu No:2 34660 Halkalı / İstanbu
Tel: 0 850 250 0 737
Tel: 0212 692 77 77
E-Mail: misafir.iliskileri@flypgs.com

  Kanada İş İmkanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir