Anasayfa / Kariyer ve İş / Pegasus Personel Alımı 2012

Pegasus Personel Alımı 2012Pegasus Personel Alımı 2012

Pegasus personel alımı 2012 konusu, havayollarında çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Pegasus 2011 yılında hostes, pilot, temizlikçi, kabin memuru gibi pek çok alanda eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Pegasus, 1990 yılında kurulmuş ve o yıl ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.
Pegasus’ un 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Pegausus’ un bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus’ un insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Başvuruda bulunan adayları kişilik testi, yabancı dil testi gibi testlere tabi tutan Pegasus, personellerini insan kaynaklarının belirlediği kriterlere göre seçmektedir. Pegasus’ a iş başvurusu yapmak istiyorsanız, websitesine girerek orada bulunan online başvuru kısmında başvurularınızı yapabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun:  Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 2014 Yılı Personel Alımı
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir