Anasayfa / Kariyer ve İş / Pegasus Personel Alımı 2012

Pegasus Personel Alımı 2012Pegasus Personel Alımı 2012

Pegasus personel alımı 2012 konusu, havayollarında çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Pegasus 2011 yılında hostes, pilot, temizlikçi, kabin memuru gibi pek çok alanda eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Pegasus, 1990 yılında kurulmuş ve o yıl ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.
Pegasus’ un 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Pegausus’ un bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus’ un insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Başvuruda bulunan adayları kişilik testi, yabancı dil testi gibi testlere tabi tutan Pegasus, personellerini insan kaynaklarının belirlediği kriterlere göre seçmektedir. Pegasus’ a iş başvurusu yapmak istiyorsanız, websitesine girerek orada bulunan online başvuru kısmında başvurularınızı yapabilirsiniz.

  Hangi kurumun, ne kadar kişiye ihtiyacı var?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir