Anasayfa / Kariyer ve İş / Pendik Şifa Hastanesi İş Başvurusu

Pendik Şifa Hastanesi İş Başvurusu

Pendik Şifa Hastanesi’ ne iş başvurusu yaparak, sağlık sektöründe çalışma imkanı bulabilirsiniz. Pendik Şifa Hastanesi, 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da sağlık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Pendik Şifa Hastanesi, hasta memnuniyetini ön planda tutarak hastalarına kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Tıbbın bütün imkanlarından yararlanarak, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarına en iyi hizmeti sunmaktadır.Pendik Şifa Hastanesi, doğru işe doğru insan ilkesi ile hareket etmektedir. Hastaneye yapılan iş başvuruları bu ilke doğrultusunda değerlendirilmektedir. İş tanımına ve işin gerekliliklerine en uygun personeller seçilmektedir.

Pendik Şifa Hastanesi kadrosuna alacağı personelleri seçerken; temiz, disiplinli, çalışkan, öğrenmeye açık, eğitimli, güleryüzlü ve hedefleri olan bireyler olmalarına önem vermektedir.

Şifa Hastanesini, lise ve üniversite öğrencilerine staj imkanı da sunmaktadır. Sağlık sektöründe staj yapması gerek öğrenciler, başvurularını yaparak stajlarına bu kurumda başlayabilirler.

Pendik Şifa Hastanesi bünyesinde çalışmak, kariyerinize sağlık sektöründe başlamak isterseniz, kurumun resmi websitesini ziyaret ederek, insan kaynakları bölümünde bulunan iş başvuru formunu doldurarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

PENDİK ŞİFA HASTANESİ

Adres: Aydınlı Yolu Gonca Sokak No:7 Pendik İSTANBUL
Tel : 0216 390 92 43 (Pbx)
Fax : 0216 390 44 44
E-mail: İnfo@pendiksifa.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir