Anasayfa / Şirket Haberleri / Personelini KOSGEB’ten aldığı destekle eğitti

Personelini KOSGEB’ten aldığı destekle eğittiPersonelini KOSGEB’ten aldığı destekle eğitti

Birol Balkan ve Gökhan Akkoyunlu tarafından bundan 30 yıl önce İskenderun’da küçük bir matbaa olarak kurulan Color Ofset, bugün kentin bu alandaki en büyük tesislerinden birine sahip. Şirket ortaklarından Gökhan Akkoyunlu, çok geniş bir segmentte hizmet verdiklerini, hizmet kalitesini artırmak için gerekli eğitimlerden geçtiklerini, aldıkları sertifikalarla bunu tescillediklerini söylüyor.

Sektörde 30 yılını dolduran Color Ofset, o günün koşullarında İskenderun’da küçük bir matbaa olarak Birol Balkan ve Gökhan Akkoyunlu tarafından hayata geçirildi. Kendi kazanımlarını, sektörden öğrendiklerini, eğitimli çalışanlarının gayretlerini tüm zorluklara rağmen üst üste koyan ortaklar, bugün bölgenin en aranılan matbaası olma başarısını yakaladılar. Amblem/logo kullanım standartları, antetli kağıt, zarf, karvizit, kurum içi yönlendirmeleri, muhasebe dokümantasyonlarının tasarımı, dijital materyallerin tasarımı, araç/filo giydirmeleri, bina cephesi ve iç tasarımı gibi ince detaylar da dahil olmak üzere pek çok segmentte hizmet veren Color Ofset, aynı zamanda katalog, broşür, insert, kitap, gazete, dergi ve kurumsal web projeleri gibi diğer tanıtım materyallerini de hazırlıyor.

TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Sektörün lider kuruluşlarından biri olabilmek için; yaratıcılığın yanı sıra kaliteyi de en üst seviyeye çıkartmayı amaç edinen bir şirket politikası izleyen Color Ofset, bunun için gerekli her türlü yeniliği ve gelişmeyi yakından takip etti. Şirket ortaklarından Gökhan Akkoyunlu, amaçlarına ulaşmak için çok çaba sarf ettiklerini, deneyimlerinin üzerine yeni bilgi ve teknolojileri de ekleyerek günün ihitiyaçlarına yanıt veren bir yapıya ulaştıklarının altını çiziyor. Color Ofset Baskı Tesisleri olarak sürekli gelişen baskı tekniklerini yakından takip ettiklerini ifade eden Akkoyunlu, “Bu amaca ulaşmak için, profesyonelliğin getirdiği disiplin ile amatör ruhun heyecan ve özverisini birleştirdik.
  Özdilek 1 Milyar Dolara Koşuyor

Altına imza attığımız projelerin tanınırlığı ve bilinirliği, bugüne kadar itina ile yaratmaya çalıştığımız Color Ofset tarzının bir sonucudur. Dünden devraldığımız deneyimimiz ve bugünkü tecrübemiz ile büyük projeler tasarlayıp, kağıdın üzerine dünyalar kurmaya devam ediyoruz. 30 yıldır kağıt üzerine dünyalar kuran Color Ofset Baskı Tesisleri, sürekli gelişen baskı tekniklerini yakından takip eden ve konusunda uzman personelinin kullandığı ileri teknoloji ürünü baskı makineleri ile hata payını minimuma indirerek kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışını benimsemiş bir şirkettir. Biz Color Ofset’te, kaliteli işin ancak kaliteli insan kaynağı tarafından üretilebileceği bilincini taşıyoruz. Bu bilinçle şirketteki personelimize hem kendilerini hem de yaptıkları işi geliştirme imkanları sunuyoruz. Günümüzde birçok kuruluş, artık toplam kalite anlayışını benimsedi. Şirketler kurumsal stratejiler geliştirerek, kendi kurumsallığını sunma çabası ve gayreti içine girdi. Biz, Color Ofset olarak tüm müşterilerimize profesyonel bir kurumsal kimlik kazandırmayı ve en doğru biçimde tanıtılmalarını başarıyla üstleniyoruz.”

KOSGEB’TEN DESTEK ALDILAR

Kalite politikasında çıtayı daima üst seviyelere taşımak isteyen Color Ofset çalışanları ve yöneticileri, KOSGEB’in yardımıyla Danışmanlık Desteği fonundan eğitim aldılar. Bu konuda eğitim veren kuruluşlar içerisinde KOBİGEM firması ile anlaşan şirket, eğitim songnda İSO 9001:2000 Kalite Belgesi ile başarısını tescil ettirerek, sektörde daha emin adımlarla yüremeye başladı.

Bu eğitim sonunda yönetim ve çalışanlar olarak şimdiye kadar sistemde yapmadıklarını, üretimde bilmediklerini devreye sokarak hem kalite standartlarını hem de kendilerine olan öz güvenlerini arttırdıklarını ifade eden Gökhan Akkoyunlu, “Böyle bir mutluluğu bize yaşatan KOSGEB’e, KOBİGEM’e ve eğitim süresince öğrenme isteği ile gayret gösteren tüm personelimize teşekkür ederiz”diyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir