Ek İş Ek Gelir

Petek Marketing Kazanç Fırsatı

Petek Marketing Ek İş Fırsatı, Petek Marketing Ek Gelir Fırsatı

Petek Marketing girişimi sona ermiştir ek iş yaparak para kazanmak için sizlere Piaff markasını önerebilirim.Piaff İç Giyim Ürünleri Satarak Para Kazanabilirsiniz

Nisan 2009 tarihinde sizlere merhaba diyen PETEK Marketing, 30,000′ in üzerinde kayıtlı üyesiyle hızla büyümektedir. Sektöründe bir ilke imza atarak Network sistemlerine yeni bir boyut kazandıran PMS’ nin benzersiz kazanç sistemi ile çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz.

1.Dünyada ilk defa uygulanan üyelik primi sayesinde 250.000 TL’nin üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz..

2.Her ay ürün alma zorunluluğu gibi bir aktiflik şartı kesinlikle yok. Sizlere gönderdiğimiz katalogdan alışınızı yapar ve sadece alacağınız ürünün siparişini verirsiniz.üye yaparak prim hesaplaması süreti ile gelir elde edebilirsiniz

3.28.000 i aşan ürün çeşidiyle ve bu ürünlerin hayatta zorunlu olarak kullandığımız ürünler olması sebebiyle sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
4.Bir ay içinde yapılan cirodan hesaplanan prim,bir sonraki ayın 10 ila 15 arasında ödenir.

5.Ürünler günlük hayatta kullanılan ve sirkülasyonu hızlı olan ürünler olması sebebiyle üye yapmanız kolaylaşır..  Bunun yanında ekibinizdeki cironuza göre de %25′ e kadar bir prim elde edebilirsiniz.

6.PMS’ nin fiyat politikası gereği her ürün grubunun ekonomik alternatifleri mevcut olduğundan, belli bir kesime değil her gelir tabakasındaki müşteriye hitap edebilirsiniz. Herkesin kullandığı ürünü her kesimin bütçesine göre satışını gerçekleştirebilirsiniz..

7.Türk firması ve tamamen yerli bir sermaye…Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu