Anasayfa / Kariyer ve İş / Petrol Ofisi İş Başvurusu

Petrol Ofisi İş Başvurusu

Petrol Ofisi’ne iş başvurusu yaparak sektörünün öncü firmalarından birinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Petrol Ofisi, 1941 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne de büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.Akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri olan Petrol Ofisi; faaliyetlerini insana ve çevreye saygılı bir şekilde sürdürmeyi ön planda tutmaktadır. Petrol Ofisi; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, sektörünün en iyisi olmayı hedeflemektedir.

Petrol Ofisi insan kaynakları, işe alacağı personeli seçerken doğru işe doğru insan felsefesi ile hareket etmektedir. Petrol Ofisi kadrosuna katacağı personelin; çalışkan, disiplinli, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın bireyler olmalarına özen göstermektedir.

Petrol Ofisi bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, kurumun resmi websitesine girerek açık pozisyonları inceleyebilir ve size uygun ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

PETROL OFİSİ
Adres: Eski Büyükdere Caddesi No:33-37 Maslak 34398 İstanbul
Tel: 0212 329 15 00
Fax: 0212 329 18 88
E-Mail: info@poas.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. iş basvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir