Anasayfa / Kariyer ve İş / Petrol Ofisi Personel Alımı 2012

Petrol Ofisi Personel Alımı 2012Petrol Ofisi Personel Alımı 2012, Petrol Ofisi Eleman Alımı 2012, Petrol Ofisi İşci Alımı 2012, Petrol Ofisi İş Başvurusu 2012, Petrol Ofisi İş İlanları 2012

Petrol Ofisi personel alımı 2012 konusu, akaryakıt dağıtım ve madeni sektöründe çalışmayı hedefleyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Petrol Ofisi 2011 yılında bünyesine pek çok personel alımı yapmıştır. Petrol Ofisi, 1941 yılında kurulmuştur. 2000 yılında özelleştirilen firma, kurulduğu günden beri büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.
Petrol Ofisi’ nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde sektörünün önemli firmalarından biri olan Petrol Ofisinin bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Petrol Ofisi başvuruda bulunan adayları doğru işe doğru insan ilkesiyle seçmektedir. Firma, bünyesine katacağı personelleri insan kaynakları politikasına uygun olarak almaktadır. Petrol Ofisi insan kaynakları politikası, başvuru şartları ve işe alım süreçleri gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi sitesinde bulabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için ise, websitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

  Memurlara Sağlanan Yeni Sosyal HaklarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir