Anasayfa / Kariyer ve İş / Philips İş Başvurusu

Philips İş Başvurusu

Philips’ e iş başvurusu yaparak kariyerinizde emin adımlarla ilerleme şansına sahip olabilirsiniz. Philips Türkiye, 1930 yılında faaliyete geçmiş bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar da sektöründe yükselerek ilerleyen bir profil çizmektedir.Philips’ te, iş görüşmeleri iki aşamalı olarak yapılmaktadır. İş görüşmelerinde adaya önce sözlü sınav ardından da kişilik analiz testi uygulamaktadır. Philips Türkiye, adaylarını bu aşamaları geçmeleri halinde bünyesinde kabul etmektedir.

Philips Türkiye; hedefleri olan, girişimci, yaratıcı, gelişime açık, titiz, disiplinli, eğitimli, sorumluluk sahibi ve grup çalışmalarında uyumlu olabilecek personellerle çalışmayı amaçlamaktadır.

Philips’ te çalışmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Philips gibi lider bir firmada kariyerinize başlamak yada kariyerinize burada devam etmek size birçok imkan sunacaktır. Yükselmek, hedeflerinize ulaşabilmek için birçok kapı açacaktır.

Sizde Philips Türkiye’de işe başlamak, kendinizi bu firmanın bünyesinde görmek isterseniz, resmi websitesine girerek başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

PHILIPS
Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 34768 Ümraniye – İSTANBUL
Tel: 0216 636 15 00
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

4 Yorumlar

 1. Erkan kaya. Endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum.12 senedir elektriğin içinde 35 yazındayım .Firma bünyenize dahil olursam sevinirim teşekkürler.
  05365135322

 2. deneyimim 10 yıl
  5 yıldır essede mağaza müdürüyüm.phılıpste yoluma devam etmek istiyorum

 3. fatih çavtekin 22 yasındayım endüstri meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum firmanızda çalısmak istiyorum 0554 692 47 95

 4. SERKAN CİNGÖZ

  merhaba
  adım:serkan
  soyaadım:cingöz
  doğduğum ye:yenimahalle-ankara
  mezuniyet:lise(endstri meslek)
  mesleğim:metal işleri
  deneyim yılım:8
  yabancı dil:ingilizce (orta düzey)
  phılıps gibi büyük bir yerde çalışmak insana ne kadar gurur verir diye düşünürdüm günlerce bunun için bir meslek dalım olsun diye metal bölümünü okudum.phılıpste çalışırım diye.türkiye yi temsil eden firmalar arasında değerini kaybetmeyen philips gibi büyük yerde uzun yıllar emek etmek istiyorum bilginize
  cep tel:05074784557
  cep tel:05392998994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir