Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Philips’in yeni sosyal medya kampanyası

Philips’in yeni sosyal medya kampanyasıPhilips'in yeni sosyal medya kampanyası

Sosyal Medyanın aktif markası Philips Türkiye, Avent markası için “Aneler Tavsiye Ediyor” kampanyasını hazırladı. Annelere ve anne adaylarına hitap eden “Anneler Tavsiye Ediyor” uygulamasının konumlandığı yer Facebook ya da Twitter değil.

Philips Türkiye de Bebek.com sitesi üzerinde yer verdiği “Anneler Tavsiye Ediyor” uygulaması ile katılımcı anne ve anne adaylarına Avent ürünlerini neden kullandıklarını ve tavsiyelerini 140 karakterde anlattırarak ödül kazanma imkanı tanıyor.
Dekatlon Buzz işbirliği ile sosyal medya çalışmalarını yürüten ve geçtiğimiz günlerde tüm Philips ailesinin katılımıyla 100.000. üye kutlamasını yapan Philips Türkiye, “Anneler Tavsiye Ediyor” uygulamasını hayata geçirerek hedef kitleye yönelik eğlenceli bir çalışmaya imza attı.

Uygulamaya katılan anne ya da anne adayları, 140 karaktere sığacak şekilde kimin tavsiyesi üzerine hangi avent ürününü daha fazla kullandıklarını ve diğer annelere tavsiyelerini yazıyorlar. Tavsiyeleri arkadaşları ve diğer anneler tarafından en çok beğenilen katılımcı ise yağsız pişirici Philips airfryer kazanıyor.

16 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında Bebek.com’da yer alacak olan uygulamanın tam adresi ise http://bebek.com/philipsavent şeklinde.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir