Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Pınar Biz De Ayrandan Anlarız Reklam Filmi

Pınar Biz De Ayrandan Anlarız Reklam Filmipinar ayran reklamiPınar, ayran tasarımını yenileyerek bir litrelik şişesini bir reklam filmiyle lanse etti. “Biz de ayrandan anlarız” repliğiyle çocukları ayran konusunda bilirkişi tayin eden reklam, Alametifarika imzası taşıyor. Sağlıklı bulunduğu için ebeveynlerin çocukları için tercih ettiği içecek olan ayran bu kez, birçok markanın yaptığı gibi büyüklerin ağzından anlatılmamış. Büyükler zaten bu konuda ikna olmuş durumda.

Yaratıcı ekip önemli olanın çocukların ikna edilmesi olduğunu düşünmüş olacak ki reklamda çocuklara hitap eden bir görsellik ve ayran içme ritüelleri kullanmış. Reklam müziğiyle de filmin etkisinin artırıldığını düşünüyorum.
Özellikle çocukların beğendikleri reklam cıngıllarını sürekli tekrar ettiklerini düşünürsek, Pınar Süt’ün dillere pelesenk olan “Büyüdüm, büyüdüm” cıngılından sonra “Biz de ayrandan anlarız” cıngılının da aynı etkiyi yaratmasını beklediğimi söylemeliyim.

  Bulaşıcı Billboard ReklamıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir