Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Pınar Kido Reklam Yıldızlarını Arıyor

Pınar Kido Reklam Yıldızlarını Arıyor

Pınar Kido

Pınar Kido, süte eğlence katmaya devam ediyor. Kakaolu, çilekli, muzlu ve bisküvili çeşitleriyle çocukların favorisi olan Pınar Kido, reklam yıldızlarını Kido tutkunu çocuklar arasından seçiyor. Çocuklar, Pınar Kido’nun www.kido.com.tr internet sitesine Kido ile en eğlenceli, özgün, yeteneklerini gösteren, yaratıcı, sevimli ve ilginç anlarının fotoğraflarını yüklüyor, dilerlerse Facebook, Twitter ve Friendfeed üzerinden bu fotoğrafları paylaşabiliyor ve halkın beğenisine sunuyorlar. Çocuklar, birden fazla fotoğrafla da yarışmaya katılıp kazanma şanslarını artırabiliyor.Türkiye genelinde 4 – 12 yaş aralığındaki tüm çocukların velileri aracılığıyla katılabildiği yarışmanın son katılım tarihi 20 Mayıs Cuma. Pınar yetkilileri ve uzmanlar tarafından oluşturulacak özel bir jüri, öncelikle ilk 10 finalisti belirleyecek. Ardından seçilen 5 çocuk Pınar Kido’nun yeni reklam yıldızı olma fırsatına sahip olacak. Pınar Kido’nun yeni reklam yıldızları TV reklamlarında oynayabilecek; dergi, gazete, internet gibi farklı mecralarda yıldızların fotoğrafları kullanılabilecek.

Pınar Kido’nun yeni reklam yıldızları kampanya bittikten bir süre sonra www.kido.com.tr’de açıklanacak.

Pınar Hakkında:

İlk özel girişimin sembolü haline gelen Pınar, yolculuğuna 1975 yılında Pınar Süt’le başlamıştır. Dünya trendlerini yakından takip ederek, en sevilen lezzetleri, en sağlıklı ürünleri, en son teknolojiyi kullanan çağdaş üretim tesislerinde güvenilir koşullarda üretip, en modern ambalajlarda sunar. Sütten ete, undan peynire, sudan meyvesuyuna, balıktan mayoneze kadar çok çeşitli ürün kategorisi ile 29 yıldır sektörüne öncülük etmektedir. Pınar Süt, Pınar Et ve Un, Pınar Su, Marmara Su, Yaşar Birleşik Pazarlama, Pınar Anadolu Gıda, Çamlı Damızlık, Çamlı Besicilik ve Yem, Almanya’da bulunan Pınar GMBH şirketleri ile büyümeyi sürdürmektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

8 Yorumlar

  1. nasıl katılıcam kazananlar var daha katılamazmıyız

  2. güzeldi

  3. kido nasıl gökçeyle şarkı söyliycez

  4. kido sahnene çıkmak çok isterim

  5. tamam çıkmak istiyorsan iç binlerce kido süt birktir

  6. bana 5 tane kido gönder

  7. merhaba ayı kido seninsahnednde çıkmayı _çok_istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir