Anasayfa / Şirket Haberleri / Piola’dan Sürprizlerle Dolu Yılbaşı Partisi

Piola’dan Sürprizlerle Dolu Yılbaşı PartisiTurkuaz grubunun kurucularından soprano Aslı Omağ, Piola’nın yılbaşı gecesinde Müthiş sesi ve performansı ile misafirlere benzersiz bir gece yaşatacak. Aslı Omağ, 60’lı yıllardan günümüze uzanan yerli/yabancı pop müzik parçalar, popüler aryalar, napolitenler, müzikaller ve klâsik orkestra eserleriden oluşan 250 şarkılık repertuarından ‘sevdiği şarkılar’ı seslendirecek. Aslı Omağ’ın ardından başlayacak DJ Barthez’in performansı ise sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Piola’nın bu özel gece için hazırladığı menüde, bir Piola spesiyali olan roka cabana salatası, hindi tandır, somonlu kanepeler, patates çorbası, sebzeli ve 4 peynirli gnocchi, ananas carpaccio ve tiramisu bulunuyor. Bununla birlikte yemek boyunca çeşitli pizza ikramları, gece sonunda çorba, focaccia, prosecco, campari ile Piola’nın geleneksel içkilerinden spritz de menüye dahil olarak ikram ediliyor.
Piola’da yılbaşı yemeğinin ardından Point Hotel Barbaros’da konaklamak isterseniz özel yılbaşı konaklama paketi tam size göre. Otelin panoramik odalarında konaklama ve yeni yılın ilk gününde 18. katta bulunan Roof Restaurant’da brunch keyfiyle yeni yıla lezzetli bir başlangıç yapabilirsiniz.

• Piola’nın konaklama olmadan yalnızca akşam yemeği içeren menüsü, kişi başı KDV dahil 165 TL.
• Piola’da akşam yemeği, Point Hotel Barbaros’da konaklama ve sabah brunchı içeren ‘yılbaşı paketi’, kişi başı KDV dahil 365 TL.

Piola Hakkında:

Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürün üretim, pazarlama ve dağıtım firmalarından biri olan GNC Türkiye, ülkemizdeki faaliyetlerini 1994 yılından beri sürdürüyor. 1998 yılında Nişantaşı’nda açılan ilk mağazasının ardından Ankara Karum ve İstanbul Şaşkınbakkal mağazalarının ardından bugün toplam 59 satış noktası ve online satış mağazasıyla hizmet veriyor. Sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış vitamin, mineral karışımlarını bitkisel ve sporcu destek ürünlerini konusunda uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturan GNC Türkiye’nin tüm ürünleri Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recommended Daily Allowance) standartları referans alınarak üretiliyor.

  Erkanlı Şirketler Grubu Nasıl BüyüdüYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir