Emlak Haberleri

Platform Merter Merter’in Yeni Simgesi

MERTER’İN YENİ SİMGESİ

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul’un yeni iş, iletişim, moda ve ticaret merkezi olarak konumlandırılan, Platform Merter Fashion Park’ın yanı sıra Platform Rezidans, Platform süitler, teras evler ve ofislerin yer aldığı Platform Merter projesinde sakinlerini akıllı ev teknolojileri ile buluşturuyor.

Merter’in yeni simgesi, karma kullanımlı Platform Merter projesinde akıllı ev sistemi ile ısıtma, soğutma ve aydınlatmalar uzaktan erişilebilir şekilde planlanıyor. Isıtma sistemi olarak panel radyatörlerin yanı sıra dört borulu fancoil sistem de kullanılırken, dekorasyonlu olarak teslim edilecek olan dairelerin tamamında ferah mekânlar yaratmak amacıyla yere kadar cam kullanılıyor.Konut içerisindeki farklı ihtiyaçların, dokunmatik panel grafik ekranı üzerinden kontrol edilebildiği Platform Merter rezidans ve suit’lerde, tüm ışık sistemleri eve giriş ve çıkışlar için farklı senaryoları tek dokunuşla uygulanabilir kılıyor. Dokunmatik panel ayrıca, sıcak su sayacı üzerinden sıcak su tüketimi, kalorimetre üzerinden ısı enerjisi kullanımı gibi kontrollü tüketimi destekleyen fonksiyonları da ev sahiplerine sunuyor.

Kamera görüntüleri ve konut duyurularının da izlenebildiği dokunmatik panelden takip edilebilen tüm fonksiyonlar ayrıca, mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar aracılığıyla uzaktan erişimle de kullanılabiliyor.

Platform Merter’de kullanılan akıllı ev teknolojileri, sakinlerin güvenliği için de pek çok önemli fonksiyonu bir araya getiriyor. Su kaçaklarının otomatik olarak algılanıp site yönetimine haber verildiği sistem sayesinde yönetim, büyük zararların önüne geçecek önlemler alabilecek. Gelen misafirler ile sesli ve görüntülü görüşmeye imkan tanıyan dokunmatik panel üzerinden ev sakinleri, site yönetimine dilek ve şikayetlerini de iletebilecek.
1+1’den 5+1 penthouse’lara kadar farklı daire seçenekleri sunan proje, lükse önem veren geniş ailelere gerekli tüm detayları sunarak, prestijli bir yaşam vaad ediyor. Ev sahiplerinin dokunmatik panel üzerinden concierge hizmetlerine erişebildiği, site yönetiminin sağlayacağı spa, taksi/vale çağırma, teknik servis ve alışveriş gibi hizmetlerden faydalanabildiği Platform Merter’de sakinler ayrıca, haber akışı, yol durumu, hava durumu ve para piyasalarına ait bilgiler de aynı panel üzerinden görüntüleyebiliyor.

Projenin künyesi:

Projenin adı: Platform Merter
Yeri: Merter
Yapımcı firma: Eroğlu GayrimenkulEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu