Anasayfa / Kariyer ve İş / Polaris yeni mağazalarına 75 personel arıyor, Polaris iş başvurusu

Polaris yeni mağazalarına 75 personel arıyor, Polaris iş başvurusuPolaris Personel Alımları

388 çalışanı ve 89 mağazası bulunan Polaris, 2018’de 25 yeni mağaza açmayı ve buna bağlı işe alımlar yapmayı planlıyor. Mağazaları için mağaza müdürü, mağaza şefi, kasa satış sorumlusu, satış danışmanı; merkez için bütçe ve raporlama uzmanı, iş geliştirme/planlama uzmanı, bilgi işlem görevlisi pozisyonlarında işe alım yapılacak. Ayrıca süreç içinde gelişen pozisyonlar da olacak.
Polaris’in işe alım kriterlerinin başında firmayı geleceğe taşıyabilecek yetkinliklere sahip olmak yer alıyor. Polaris Genel Müdürü İsmail Güvel, perakende sektöründeki çalışan devir hızının fazla olması nedeniyle, işe alım ve sonrasında eğitime önem verdiklerini belirtiyor. Güvel, müşteri memnuniyeti ilkelerini esas olarak gören, öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli mağaza çalışanlarını istihdam etmeye özen gösterdiklerini ifade ediyor.

Polaris iş başvurusu için linke tıklayınız.

  Ayakkabı Dünyası 100 personel işe alacak, Ayakkabı Dünyası iş başvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir