Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / PowerColor’dan Su Soğutmalı Ekran Kartı: Radeon HD 6970 LCS

PowerColor’dan Su Soğutmalı Ekran Kartı: Radeon HD 6970 LCSYüksek performanslı sistemler için hazırladığı ekran kartı modelleriyle birlikte karşımıza çıkan PowerColor firması, su soğutmalı sistem içeren yeni ekran kartı Radeon HD 6970’i kamuoyuna lanse etti. LCS serisi altına konumlandırılan yüksek performanslı yeni model, bakır tabanlı su soğutma bloğu ile birlikte tam yük altında kartın ısısını 50 derecenin altında tutuyor. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Cayman XT GPU’sundan güç alan ekran kartı, 256-Bit bellek veri yolu desteğine sahip.
PowerColor Radeon HD 6970 LCS’ye ait görsel…

2 Gigabayt kapasitesinde GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan Radeon HD 6970, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak sunulurken 1536x paralel işlem birimine sahip. Grafik işlem birimi 925MHz’de, bellekleri ise 5700MHz’de görev yapan ekran kartı; Crossfire X teknolojisine destek sunarken, çift DVI, HDMI ve DisplayPort konektörlerine de donanımsal olarak destek veriyor.

  iPhone 5’in KDV Dahil Fiyat ListesiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir