Anasayfa / Şirket Haberleri / Praktiker Yapı Marketleri Erzurum Bayiliği Açıldı

Praktiker Yapı Marketleri Erzurum Bayiliği AçıldıPraktiker Yapı Marketleri Bayilik, Praktiker Yapı Marketleri Franchise, Praktiker Bayilik, Praktiker Franchise, Praktiker Mağazası Açmak

Praktiker Yapı Marketleri, Erzurum’da hizmet vermeye başladı. Özdemir İnşaat, yapı marketçiliğinin önde gelen isimlerinden Praktiker’i Erzurumlularla buluşturdu. Praktiker, Türkiye genelindeki 12. mağazasını Erzurum’da açtı. Mağaza, Praktiker’in Türkiye çapındaki ilk bayiliği olma özelliğinde bulunuyor.

Açılışta konuşan Praktiker Yapı Marketleri CEO’su Bülent Ayar, Erzurum’da açılan mağazanın, Avrupa’da 400 mağazası bulunan Praktiker’in en doğudaki mağazası olduğunu vurguladı.
Ev ile ilgili ihtiyaçları tek çatı altında Erzurumlular’ın hizmetine sunduklarını ifade eden Ayar, “Erzurum, medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehir. Burada bir mağazamızın olması bizim için gurur verici. Kalitemizi koruyarak Erzurumlular’a hizmet vereceğiz. Özdemir İnşaat ile böyle bir ortaklıkla bulunmak bizim için gurur verici. Özdemir İnşaat zaten daha öncesinde inşaatların kaba malzemelerini satıyordu.

Praktiker ile birlikte buraya gelen vatandaşlarımız evlerinin yapımından içinde oturacakları ortama kadar bütün malzemeleri bulabilirler. Yani kaba inşaat malzemelerinden dekoratif malzemelere kadar her şey mevcut.” dedi. Ayar ayrıca, müşterilerin sipariş üzerinden de ihtiyaçlarını gideceklerinin altını çizerek, “Burada 40 bin adetin üzerinde çeşit var.

Dünyada yapı marketçiliğinde ilk bayilik sistemini Erzurum’da Özdemir İnşaat ile faaliyete geçirdik. Hasan ve Aziz Özdemir kardeşlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Özdemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özdemir ise Erzurum’da gıda marketçiliğinin bulunduğunu ancak yapı marketçiliği bulunmadığını ifade ederek, “Sektördeki bu boşluğu Praktiker ile doldurmaya çalıştık. Erzurumlular buradan inşaat ile ilgili bütün ihtiyaçlarını giderebilecekler.” ifadelerini kullandı.

CİHAN

  Global İletişim 2011’e İddialı Projelerle HazırlanıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir