Kariyer ve İş

Profilo İş Başvurusu

Profilo’ ya iş başvurusu yaparak, Türkiye’nin öncü firmalarından birinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Profilo, 1976 yılında kurulmuştur. O günden bu yana gösterdiği faaliyetlerle Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında girmiştir.Profilo’ nun en önemli özelliklerinden biri; dayanıklılığı ve şık dizaynı fonksiyonellikle buluşturup, teknolojiyi en iyi şekilde kullanmasıdır.

Profilo’nun ürün yelpazesinde; beyaz eşya, ankastre ürünleri, ısıtma soğutma, elektronik ürünler ve küçük ev aletleri gibi ürünler bulunmaktadır.

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinen Profilo, bu ilkeleri sayesinde Türkiye’nin lider firmaları arasında yerini almıştır.,

Profilo, kariyer hedeflerini gerçekleştirmek, başarılı bir iş yaşamı sürdürmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alan bir şirkettir. Profilo, kadrosuna alacağı personelinin; dinamik, çalışkan, disiplinli, eğitimli, kariyer yapmak isteyen bireyler olmasına özen göstermektedir.
Eğer sizde Profilo gibi sektöründe öncü ve lider olan bir firmada çalışmak, hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerlemek, böylesine köklü ve büyük bir firmanın bünyesinde çalışan personel olmak isterseniz, firmanın resmi sitesine girerek insan kaynakları bölümünden başvurularınızı yapabilirsiniz.

PROFİLO

Faks: 0216 528 94 97
E-Mail: insan.kaynaklari@bshg.com2 Yorum

  1. ben derya 2012 işletme fakültei mezunuyum çerkezköyde oturuyorum sizinle çalışmak isterim 0536 648 04 29

  2. tokat merkez dogumluyum 23 yasındayım 2 yıllık mobılya bolumu mezunuyum sızle calısmak ıstıyorum ıhtıyac oldugunda ararsanız memnun olurum motor bobınajıda kısa surede ogrenıp sarabılırım 05425389936

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu