Anasayfa / Şirket Haberleri / PTTCell markası ile mobil iletişim hizmeti

PTTCell markası ile mobil iletişim hizmetiTürkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT; posta, banka ve lojistik hizmetlerine ek olarak bu yıldan itibaren PTTCell markası ile mobil iletişim hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

pttcell

Avea altyapısını kullanacak olan PTT, Mart ayında başlatacağı hizmetle birlikte sanal cep telefonu operatörü olacak. Böylelikle PTT’nin telefonu simgeleyen ‘’T’’ si geri dönmüş olacak. Bilim ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, hizmetlerinin gelişimini ve sürekliliğini sağlamayı hizmet politikası kabul eden PTT, yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunmayı planlıyor. PTTCell ilk olarak faturasız tarife ile satışa sunulacak. Ülkemizin köklü ve güvenilir kurumlarından biri olan PTT’nin amacı; PTT güvencesini ve hizmet anlayışını hesaplı, hızlı, güvenli hatla birleştirmek. Numara taşımanın mümkün olduğu PTTCell’de ilk gelen abonelere 0507 888 ile başlayan numaralar verilecek.
PTTCell’in sağlayacağı avantajlara şöyle bir bakacak olursak; 20TL ve üzeri yüklemelerde kendi aralarında ayda 3000 dk. kadar ücretsiz, her yöne 5 dakikalık aramalar 30 kuruş, her yöne 2000 SMS 9TL, 1GB internet 14.5TL olarak ücretlendiriliyor.

PTTCell’li olan ve 600 dk. kampanyasına kayıt yaptıran herkese yurt içi aramalarında 3 ay boyunca ayda her yöne 200 dk. olmak üzere toplamda 600 dk. konuşma hediye ediliyor.

Bir önceki Kısa numaralar her yöne görüşme süreleri kapsamına alınıyor başlıklı haberimizde, 444 lü numaralar ücretlendirme, 444’lü numara tarifesi ve 444’lü numara ücretlendirmesi hakkında bilgiler vermiştik.

  Paralimpik meşalesini bir Türk taşıyacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Anonim Şirketlerin Özellikleri ve İnceleme

Bu yazımda; “Anonim Şirketlerin” özelliklerini incelemeye ve özet şekilde sunmaya çalışacağım. Anonim Şirketler ve özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir