Anasayfa / Şirket Haberleri / Ramsey Ülke Distribütörlüğü Veriyor

Ramsey Ülke Distribütörlüğü VeriyorRAMSEY
Yatırımcıya birçok desteği var

ramseyTürk Cumhuriyetleri’ndeki satış noktalarının ikisi Bakü’de bulunuyor. Kazakistan Almatı, Kustanay, Aktau, Atyrau ve Çimkent’te birer, Astana’da ise iki noktada Ramsey ürünleri satılıyor. Özbekistan Taşkent ve Namangah’ta birer, Türkmenistan Aşkabat’ta ise iki satış noktası var. Bu mağazalar franchising sitemiyle açılmış.
Ramsey Marka Direktörü Zeynep Aksu, Kazakistan, Azerbaycan ve Özbekistan’daki mağaza sayısını artıracaklarını, Kırgızistan pazarına da önümüzdeki 2 yıl içinde gireceklerini ifade ediyor. Aksu, bu ülkelerde 2 yıl içinde 6 mağaza daha açacaklarını açıklıyor. Aksu, “ülke distribütörlüğü” vermek için görüşmelere başladıklarını da belirtiyor.

Ramsey, franchising yatırımcılardan teminat mektubu istiyor. Mağazanın 100-180 metrekare büyüklüğünde olması; metrekare başına 600-800 euro dekorasyon, yine metrekare başına ortalama 700 euro da ürün yatırımı yapılması gerekiyor. Zeynep Aksu, bu ülkelerde mağaza açacak yatırımcılara vitrin düzenlemesinden kampanya iletişimlerine, reklam çalışmalarından promosyona her türlü konuda destek verdiklerini vurguluyor.

  VİKO Elektrik ve Elektronik A.Ş 30. Yılını KutluyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir