Anasayfa / Şirket Haberleri / Realty Plus ilk franchise ofisini açtı

Realty Plus ilk franchise ofisini açtıRealty Plus franchide

Realty Plus’ın Realty Plus’ın her türlü gayrimenkul alım satım ve kiralama işleminin yanında mülkiyet yönetimi(consierge), konsept planlama, proje ve arazi geliştirme, yatırım analizi, değerlendirme ekspertizi, müzayede de düzenliyor.

Realty Plus ayrıca Plus Previews programı ile diplomatlar, iş adamları, ünlüler, ulusal ve uluslar arası birçok V.I.P kişilere de gayrimenkul kiralama, alım satım işlemlerini en yüksek gizlilik seviyesinde gerçekleştirmektedir.
Realty Plus Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Altaş, “ Türkiye emlak pazarında yeni bir franchise markası ile girdik. Üstelik Türkiye Realty Plus Avrupa merkez ofisi olarak ta Türkiye’yi seçti. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz.

Uluslar arası bir markanın tüm olanaklarından yararlanacak, vizyon sahibi girişimcilerle birlikte 2011 yılında 25 ofis açmayı tasarlıyoruz.”dedi.

Realty Plus Hakkında;
1994 yılında Kuzey Amerika’da kurulan ve ülke genelinde 210 ofisi ve 3.850 çalışanı ile Amerika başta olmak üzere Kanada, Meksika, Gana, Hindistan, Fiji Adaları, Costarika ve Belize’de faaliyet göstermektedir. Realty Plus kurulduğu günden bu yana 800 milyon $ değerindeki reklam ve yatırım harcamaları ile Amerika’nın hızlı büyüyen markası ünvanını almıştır. Realty Plus Avrupa’da büyümek için genel merkez olarak Türkiye’yi belirlemiştir.

Realty Plus Türkiye gayrimenkul sektöründe tecrübesi olan ya da olmayan, kendi işinin patronu olmak isteyen, vizyon sahibi girişimcilerle büyümeyi hedeflemektedir.

  Kaplanlar Soğutma Yeni Zelanda PazarındaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir