Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Refan Franchise Veriyor

Refan Franchise Veriyorrefan-magazaAçık Parfüm Bayiliği, Açık Parfüm Franchise, Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalr, Refan Bayilik Veriyor, Refan Bayilik Şartları

Dünyanın en kaliteli açık parfüm üreticisi Refan, Türkiye’de franchise vermeye başlamıştır.

Refan, 1991 yılında, parfüm ve kozmetik ithal eden bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Refan, kendi teknoloji geliştirme bölümlerini kurarak ve parfüm, kozmetik, banyo ürünleri ve doğal butik sabunları üretmeye başlayarak gitgide gelişti ve büyüdü.

Şirket son yıllarda, hem Avrupa’da hem de uluslararası pazarlarda tanınır hale gelmiştir. “REFAN” markasıyla ürünlerini, Bulgaristan, Avrupa, Afrika, Orta ve Uzak Doğuda satmaya devam etmektedir.
refan

200’e Yakın Açık Parfüm Çeşidi, Eau de Toilette, Eau de Cologne, Deodrant Sprey, Body Mist, Roll On, El Yapımı Doğal Kalıp Sabun, Lüx Sabun, Peeling Sünger-Sabun, Selülit Sabunu, Şeker Bazlı Body Scrub, Banyo Tuzu, Şampuan, Duş Jeli, Duş Kremi, Vücut Kremi, Organik Gül Suyu, El Kremi, Nemlendirici El Losyonu, Ayak Kremi, Ayak Jeli, Parfümlü Butik Mumlar

Refan Franquicia de Perfumes

 

http://www.refankozmetik.com

 

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. açık parfüm fazla rağbet gördüğü için getirisi yüksek bir iş olur sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir