Anasayfa / Kültür Sanat / Resim Sözler Olmadan Kendini İfade Etme Sanatıdır

Resim Sözler Olmadan Kendini İfade Etme SanatıdırTarihler Boyunca Resim Paylaşımı:

İnsanlık var olduğundan beri gerek mağaralara gerek parşomenlere gerek toprağa yada taşa aklınıza ve hayallerinize gelebiliecek her yere resim çizmiş ve insanlık kendini ifade etmeye çalışmıştır. Evet resim sözler olmadan kendini ifade etme sanatıdır.
Günümüzde internet çıktığından bu yana milyarlarca resim internette dolaşmaktadır. Kaliteli ve güzel resimler bulmak oldukça zor ve yorucu hale gelmiştir. Gerçekten de resim çekmeyi ve resimlere bakmayı seviyorum. Sizde benim gibi resim aşığı ve resim paylaşmayı seviyorsanız bu resim sitesi tam da bize göre. Sitenin içeriğinde kaliteli ve hoş resimler bulunuyor.
Kategorili bir site değil resimler 1 sayfada listeleniyor. Sadece ileri ve geri seçenekleriniz var isterseniz aramayı kullanabilirsiniz. Oldukça basit resim paylaşımı yapabiliyorsunuz. Bunun için hızlı üyelik sonunda resim upload edebilir ve sitede yer alabilirsiniz.
Şöyle bir hatırlatma yapalım sitede cinsellik ve şiddete yer verilmiyor. Güvenlik amaçlı süzgeç sisem mevcut. Sitede resimlere puan verebilir ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz.  www.sadeceresim.com

  2012'de Türkiye'nin İlk Arkeolojik Parkı Bursa'da AçılacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşte dünyanın 23 kadim kenti…

Dünyanın en eski kentleri Bu kentler, savaşların ve doğanın hışmına rağmen binlerce yıldır ayakta. Palmyra, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir