Anasayfa / Teknoloji / Ritmix’den, 6 Yaş Altına Oyun Konsolu: RZX-20

Ritmix’den, 6 Yaş Altına Oyun Konsolu: RZX-20Üretimini gerçekleştirdiği elektronik cihazlar ile tanıdığımız Rusya kökenli elektronik üreticisi Ritmix, altı yaşın altındaki çocuklar için hazırladığı taşınabilir oyun konsolunu gün içerisinde kamuoyuna lanse etti. RZX-20 ismini taşıyan ve oldukça şık bir görünüme sahip olan oyun konsolu; 2.7-inç büyüklüğündeki ekrana sahip olurken, 16-bit grafik kalitesinde yüzlerce oyun ile birlikte geliyor.
 

Ritmix RZX-20’ye ait görsel…

TV bağlantısı için gerekli konektöre sahip olan oyun konsolu, 3.5mm kulaklık girişi ve USB portunu da bünyesinde barındıracak. Üç adet AAA pil ile çalışan Ritmix RZX-20 taşınabilir oyun konsolunun Kırmızı, Yeşil ve Turuncu olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak iken cihazın fiyatı ve çıkış tarihini lanse etmekten ise kaçındı.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Veri İthalatı ve Dijital Dünyanın Ekonomik Boyutu

Veri ithalatı, cari açığı ve şirketleri olumsuz yönde etkiliyor. Verinin yurtdışında barındırılması, performans, güvenlik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir