Anasayfa / Kariyer ve İş / Rize Üniversitesi Geçici Personel Alımı

Rize Üniversitesi Geçici Personel Alımı

Rize Üniversitesi Geçici Personel Alımı

Rize Üniversitesi geçici personel alımı yapacaktır. Rize ve çevresinde yaşamakta olan vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Üniversite bünyesinde geçici beden işçisi (temizlik) olarak çalışmak isteyen takipçilerimiz ilanı inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Rize Üniversitesi Rektörlüğü
Son Başvuru Tarihi : 19 Ağustos 2011
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2011

Genel Şartlar
Üniversite ve bağlı birimlerinde ayda 30 günden az süreli yılda toplam 90 günü geçmemek üzere 8 adet geçici işçi alımı yapılacaktır.
– Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir – Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.
-Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, olarak kura çekimi sonucu belirlenmesi gerekmektedir.
-Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, olarak kura çekimi sonucu belirlenmesi gerekmektedir.– Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.
– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
– Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
– Kura Rize Üniversitesi Rektörlük toplantı salonunda 25.08.2011 tarihinde Perşembe günü saat 14:00 de yapılacaktır.

Meslek Bilgileri
Meslek: Beden İşçisi (Temizlik)

Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Fındıklı, İkizdere, Kalkandere, Pazar/Rize, Rize Merkez, Güneysu, Derepazarı, Hemşin, İyidere

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 8
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir