Anasayfa / Teknoloji / Roccat’tan Oyunculara Özel Tasarım: Kova[+]

Roccat’tan Oyunculara Özel Tasarım: Kova[+]Oyunculara özel olarak tasarladığı çevre birim ürünleriyle tanıdığımız Roccat firması, Kova[+] olarak adlandırdığı yeni oyuncu faresini kamuoyuna lanse etti. V tipi tasarım anlayışı ile birlikte hazırlanan oyuncu faresi, 3200 dpi çözünürlüğünde görev üstlenen Pro-Optic R2 sensör ile birlikte donatılmış. Hem sol hem de sağ ellerinizle büyük bir rahatlık ile kullanabileceğiniz bu mouse, 2 metre uzunluğundaki USB kablosu üzerinden bilgisayar ile bağlantınızı gerçekleştiriyor.
 

Roccat Kova’ya ait görsel…

 

1000Hz tarama hızı ile birlikte gelen mouse, uzun süreli oyun deneyimlerinde sıkıntı yaşanmaması adına yumuşak dokulu kaplamayla birlikte gelirken; profil, çözünürlük ve hassasiyet ayarlarını dilediğiniz gibi gerçekleştirmenizi sağlıyor. EasyShift teknolojisi ile birlikte sadece bir butona 14 farklı görev atanabilirken, yurt dışında 50 Avro seviyesindeki satış fiyatıyla alıcılarını bekliyor.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir